حسین عبدی در مورد اینکه چرا برانکو ایوانکوویچ در جلسه روز گذشته هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس حضور نداشت، اظهار داشت: جلسه روز گذشته در رابطه با هیئت مدیره بود و موارد فنی در آن مطرح نشد. البته برانکو از صبح در باشگاه حضور داشت و در جلسه کمیته فنی هم شرکت کرد.

وی در مورد اینکه چرا برانکو در باشگاه پرسپولیس حضور نیافته است، تصریح کرد: برانکو از ساعت هشت صبح به باشگاه آمد که البته به خاطر اینکه از هتل المپیک راهی باشگاه شده و در ترافیک مانده بود با تأخیر در جلسه حضور یافت. پس از آن نیز جلسه‌ای دیگر برگزار شد که برانکو در آن حضور پیدا کرد.

سخنگوی باشگاه پرسپولیس در خصوص اینکه هواداران این تیم از نتایج تیم‌شان ناراضی هستند و آیا باز هم از برانکو حمایت صورت می‌گیرد، گفت: مطمئناً از برانکو حمایت می‌کنیم. امروز صحبت‌هایی مطرح کردیم که خوب بود. در مورد استراتژی‌ها، فرصت‌هایی که باید به بازیکنان داده شود، نوع نگاه سرمربی به مسائل فنی و… صحبت‌های خوبی مطرح شد.

عبدی در پاسخ به این پرسش که آیا از نتایج پرسپولیس راضی هستید یا نه، عنوان کرد: مطمئناً نتایج خوشایند نیست، اما تنها یک شخص مقصر نیست.

وی در پاسخ به سؤال دیگری مبنی بر اینکه کمیته فنی مشکل پرسپولیس را چه چیزی می‌داند، گفت: این سؤالی است که جواب دادن به آن درست نیست. خوشبختانه بحث‌های ساده‌ای در کمیته فنی مطرح شده و باید گفت‌وگویی منصفانه بین دو طرف صورت گیرد تا برای مشکلات راهکاری پیدا شود.

یکی از خبرنگاران به سخنگوی باشگاه پرسپولیس گفت، چرا هیچ یک از مسئولان این باشگاه پاسخگو نیستند که وی خاطرنشان کرد: هم‌اکنون من در حال توضیح دادن به سؤالات شما هستم. امروز شما به این مکان آمده‌اید و جلوی باشگاه با من صحبت می‌کنید. ما در باشگاه رویه‌ای گذاشته‌ایم که خبرنگاران بتوانند تمام اخبار را به مردم اطلاع‌رسانی کنند. من پس از هر جلسه هیئت مدیره با خبرنگاران شنیداری و دیداری بحثو گفت‌وگو داشته و صادقانه حرف‌هایم را زده‌ام. من این‌گونه هستم و روراست صحبت‌هایم را انجام می‌دهم.

عبدی بار دیگر در مورد نتایج ضعیف پرسپولیس در لیگ عنوان کرد: تنها سه بازی از لیگ گذشته و به اعتقاد من اگر در بازی‌های بعدی امتیازات کسب شود از این فشار و استرس خارج می‌شویم.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا به برانکو اولتیماتومی داده شده است، گفت: مگر می‌شود پس از تنها انجام سه بازی اولتیماتوم داده شود؟! هم برانکو و هم مردم حساسیت را درک می‌کنند. فوتبال با همین مسائل عجین شده که این‌گونه حساس شده است.

سخنگوی باشگاه پرسپولیس در خصوص اعتراض محسن بنگر و رضا نورمحمدی به نیمکت‌نشینی خود تصریح کرد: اینها مسائل فنی است که در مورد آن سرمربی به عنوان کسی که در رأس هرم قرار دارد، باید پاسخگو باشد، چون وظیفه‌اش این است که در مورد مسائل فنی پیگیر باشد.

عبدی درباره وضعیت اسپانسر باشگاه عنوان کرد: مراحل توافق با حامی مالی در حال انجام است و آن چیزی که من می‌بینم تلاش باشگاه و مخصوصاً علی‌اکبر طاهری به عنوان مدیر اجرایی باشگاه برای سروسامان دادن به این وضعیت است.

وی در مورد اعلام آمادگی حسین هدایتی برای خریدن تمام بلیت‌های دیدار پرسپولیس - ذوب‌آهن، گفت: مطمئناً ساپورت‌هایی از این دست می‌تواند کمک کند.

سخنگوی باشگاه پرسپولیس در خصوص اینکه برخی‌ها به کاپیتانی مهرداد کفشگری در پرسپولیس اعتراض دارند و معتقدند بازوبند کاپیتانی را بازیکن بزرگ باید ببندد، عنوان کرد: اینها مسائل فنی است و ربطی به هیئت مدیره ندارد.