شاهرخ سبک‌دست درباره شکست ۲ بر صفر استقلال مقابل ذوب‌آهن اصفهان در هفته سوم لیگ برتر اظهار داشت: استقلال تیم خوب و جوانی است و در کنار بازیکنان جوان، بازیکنان باتجربه حضور دارند. روز گذشته با وجود بازی خوبی که انجام داد، نتیجه‌ نگرفتیم. در مجموع با توجه به مبالغی که باشگاه هزینه کرده، این تیم برای قهرمانی بسته شده است.

وی در خصوص اینکه در حالی صحبت از قهرمانی می‌کند که منصور پورحیدری و محمد نوازی گفته‌اند این تیم ادعای قهرمانی ندارد، تصریح کرد: این افراد بحثفنی دارند و ما هیچ دخالتی نداریم. ما بر اساس مبالغی که هزینه شده است، معتقدیم استقلال پتانسیل قهرمانی دارد.

عضو هیئت مدیره استقلال در مورد اینکه شهاب جهانیان گفته پرویز مظلومی باید به هیئت مدیره پاسخگوی شکست مقابل ذوب‌آهن باشد، گفت: در جریان این موضوع نیستم و جهانیان باید پاسخ این سؤال را بدهد.

سبک‌دست در خصوص پرداختی‌ها به بازیکنان استقلال خاطرنشان کرد: در ابتدا باید بگویم زمانی به عنوان اسپانسر به مجموعه ورود کردیم که تیم بسته شده و بازیکنان جذب شده بودند. در واقع ما در عمل انجام شده قرار گرفته بودیم. دومین موضوع این است که ما کمیته اقتصادی باشگاه را برعهده داریم و یک بخش مالی را خودمان به باشگاه ترزیق کرده و بخش دیگر از سایر منابع مالی باشگاه خواهد بود.