به نقل از باشگاه منچستریونایتد، سرخیو رومروی ۲۸ ساله که در سال ۲۰۰۷ در لیگ آرژانتین با راسینگ کلاب آغاز کرد، با امضای قراردادی سه ساله به منچستریونایتد پیوست که قراردادش امکان تمدید شدن به مدت یک سال را نیز دارد.

او پیشینه بازی در تیم‌های آلکمار هلند و سامپدوریا ایتالیا را نیز در کارنامه دارد. رومرو در تیم ملی فوتبال آرژانتین هم بازی می‌کند و نقش مهمی در رسیدن آلبی‌سلسته به فینال جام جهانی ۲۰۱۴ در برزیل ایفا کرد.

رومرو در مورد پیوستن به منچستریونایتد گفت: خیلی خوشحالم که به این تیم پیوستم. بازی کردن برای بزرگ‌ترین باشگاه دنیا رویایم بود که بدل به حقیقت شده است. لوییس فان‌خال هم مربی فوق‌العاده‌ای است و بی‌صبرانه منتظر هستم تمرین‌هایم را با یونایتد آغاز کنم. این یک چالش بزرگ در دوران فوتبال من است.

فان‌خال هم در مورد خرید رومرو گفت: سرخیو یکی از دروازه‌بان‌های بسیار بااستعدادی است که می‌شناسم. وقتی سرمربی آلکمار بودم، خیلی جوان بود و اکنون هم که به منچستریونایتد آمده است، خوشحالم. او جام جهانی فوق‌العاده‌ای را سال گذشته در برزیل سپری کرد. وقتی نمایش‌های سرخیو را دیدم، او را به ذهنم سپردم. او یک خرید عالی برای تیم ماست و دوست دارم یک بار دیگر در یک تیم با هم کار کنیم.