مدیر برنامه کریم بنزما تاکید کرد که او ۱۰۰۰ درصد در رئال می‌ماند و دلیلی برای ترک این تیم ندارد.

آرسنال از جدی‌ترین مشتریان مهاجم فرانسوی رئال به شمار می‌آید و حاضر است برای جذب این بازیکن ۳۵ میلیون پوند پرداخت کند. البته این پیشنهاد توپچی‌ها با مخالفت سران رئال همراه شد.

مدیر برنامه‌های بنزما تاکید کرد که او به هیچ وجه قصد ترک رئال مادرید را ندارد و در این تیم ماندنی است. او در گفت‌وگویی که با شبکه اسکای اسپورت داشت، عنوان کرد: بنزما در رئال مادرید بسیار خوشحال است و هیچ دلیلی برای ترک این تیم ندارد. به شما این اطمینان را بدهم که او در رئال مادرید خواهد ماند.

او ادامه داد: درست است که بنزما پیشنهادهای خوبی دارد اما او ۱۰۰۰ درصد در رئال می‌ماند. بنزما به بازی در رئال علاقه دارد و سران این باشگاه هم او را می‌خواهند و این یعنی این که بنزما را در فصل بعد هم مادریدی بدانید.

بنزما در دو سال اخیر با افت محسوسی مواجه شده است؛ به ویژه در فصل قبل که بازی‌های بسیار ضعیفی را برای کهکشانی‌ها به نمایش گذاشت و صدای اعتراض هواداران رئال را نیز درآورد. آرسنال جدی‌ترین مشتری اوست. رسانه‌های انگلیسی چند روز پیش هم نوشتند که آرسن ونگر شخصا برای جذب بنزما وارد عمل شده و با این ستاره فرانسوی تماس گرفته است.

جدایی بنزما از رئال بستگی به فعالیت این تیم در فصل جابه‌جایی تابستانی دارد. اگر این تیم بتواند یک مهاجم بزرگ جذب کند این احتمال زیاد است که بنزما هم مانند اوزیل راهی جمع توپچی‌های لندن شود.