منصور پورحیدری در پاسخ به این سوال که آیا صحت دارد سمت سرپرستی یا مدیر فنی استقلال را بر عهده گرفته است، اظها‌ر کرد: هنوز با افشارزاده صحبتی نکرده‌ام. باید ببینیم چه شرایطی پیش می‌آید و طبیعتا باید نظرات یکدیگر را بدانیم. اگر به خودم باشد علاقه ندارم به عنوان سرپرست روی نیمکت استقلال بنشینم، ولی اگر افشارزاده دستور دهد این کار را خواهم کرد. به‌ هر‌ حال ما باید هر کاری که می‌توانیم برای استقلال انجام دهیم.

وی در پاسخ به این سوال که نظرش راجع‌ به انتخاب مظلومی در استقلال چیست؟ بیا‌ن‌ کرد: مظلومی امتحان خودش را در استقلال پس داده است و نتایج خوبی را با این تیم گرفته است. امیدوارم که او بتواند به استقلال کمک کند و در این مقطع باید همه دست به دست هم دهیم تا استقلال به موفقیت برسد. من اعتقاد دارم که مظلومی می‌تواند در این مقطع به استقلال کمک کند.

پیشکسوت استقلال در پاسخ به این سوال که چرا مخالف حضور مربی خارجی در استقلال بوده است؟ عنوان کرد: من مخالف مربی خارجی نیستم، ‌ بلکه اعتقادم این بود که در این مقطع مربی خارجی شناخت کافی از استقلال ندارد و تیم لطمه می خورد.

وی در پایان با رد اخبار نقل و انتقالات استقلال افزود: در حال‌ حاضر چون اسپانسر استقلال مشخص نشده است نمی توانیم درباره لیست بازیکنانی که می‌خواهیم بگیریم و یا بازیکنانی که از ما جدا می‌شوند صحبت دقیقی کنیم.