برانکو ایوانکوویچ درباره آخرین وضعیت تیم پر‌سپولیس اظها‌ر کرد: همان گونه که قبل از این هم مشکلاتی داشته‌ایم، همچنان هم این مشکلات تا حدودی باقی است. ما بازیکنانی مثل علی عسگری و طارمی را داریم که با مصدومیت روبرو هستند. یا مثلا بنگر که او هم مصدومیت دارد ولی مجبوریم از او استفاده کنیم. ما باید از این مرحله صعود کنیم و مطمئنا تدابیر خاصی نیز برای این هدف در نظر گرفتیم.

برانکو در خصوص سرگردانی بازیکنان در فرودگاه عربستان نیز گفت: این مسائل تاثیری بر کار من نمی‌گذارد و من به مسائل فو‌تبا‌لی توجه دارم و می‌خواهم بازی کنم و در این بازی نتیجه بگیریم.

وی همچنین در پاسخ به این سوال که نتیجه‌ بازی فردا را چطور پیش‌بینی می‌کنید؟ گفت: من پیشگو نیستم و اگر پیشگو بودم می‌رفتم و از این راه پول در می‌آوردم. اگر نظر من را بخواهید ما پنجاه بر صفر الهلال را می‌بریم اما واقعیت این است که این پیش‌بینی من اهمیتی ندارد، چرا که فو‌تبا‌ل شرط بندی و قمار نیست و هر تیمی بهتر بازی کند بهتر نتیجه‌ می‌گیرد و برنده می‌شود.

او در پایان در خصوص داوری بازی نیز گفت: من نگران این مسائل نیستم و هیچ مشکلی با داوری ندارم و اصلا به این مسائل حاشیه‌ای فکر هم نمی‌کنم. من فقط به فکر پیروزی در بازی پیش‌رو هستم.