برانکو ایوانکوویچ درباره آخرین پیروزی پرسپولیس مقابل الهلال عربستان اظهار کرد: ما پیروزی ارزشمندی را به دست آوردیم. پیروزی‌ای که به خاطر آن هواداران‌مان واقعا خشنود شدند. هوادارانی که مشتاقانه ما را تشویق کردند تا به پیروزی برسیم. من واقعا از صمیم قلب از آن‌ها تشکر می‌کنم.

سرمربی تیم پرسپولیس در ادامه درباره مصدومان تیمش هم گفت: ما چند بازیکن مصدوم همچون محسن بنگر، گابریل و حتی هادی نوروزی داریم. من می‌خواهم مقابل بنگر تعظیم کنم که با وجود اینکه چند بار مصدوم بود در کوتاه‌ترین زمان ممکن خود را به شرایط آرمانی رساند تا به تیم و پرسپولیس کمک کند. چند ماه بود که تمرین نکرده بود. البته سایر بازیکنان مصدوم‌مان هم همین وضعیت را دارند. من واقعا از آن‌ها تشکر می‌کنم که با تمام وجود برای پرسپولیس بازی کردند. در ریاض سعی می‌کنیم بهترین نفرات‌مان را به میدان بفرستیم تا بهترین نتیجه ممکن را کسب کنیم.

برانکو در ادامه به صحبت‌های برخی از پیشکسوتان پرسپولیس اشاره کرد و گفت: از همه آن‌ها تشکر می‌کنم که به پرسپولیس لطف دارند. من تمام توصیه‌های آن‌ها را می‌شنوم. ما در ریاض بازی سختی پیش رو داریم و باید طوری به مصاف الهلال برویم که در نهایت تیم صعود کننده ما باشیم. این را می‌دانم که آن‌ها تیم قدرتمندی هستند و از کیفیت بالایی برخوردارند اما ما هم پرسپولیسیم و برای بهترین نتیجه به مصاف الهلال می‌رویم.

برانکو در ادامه در پاسخ به این سوال که برنامه‌ آماده‌سازی پرسپولیس برای فصل آینده از چه زمانی آغاز می‌شود گفت: ما طوری برنامه‌ریزی کرده‌ایم که ۲۹ یا ۳۰ خردادماه برنامه آماده‌سازی تیم را پیگیری کنیم. البته اردوهای خارجی را هم پیش‌بینی کرده‌ام که امیدوارم بتوانیم به این اردوها هم برویم و تیم را آماده حضور در لیگ پانزدهم کنیم.