پرسپولیس و الهلال عربستان در چارچوب مسابقات یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند. بازیکنان الهلال که برای تساوی به میدان آمده بودند در نهایت با نتیجه یک بر صفر در ورزشگاه آزادی مقابل پرسپولیس ایران شکست خوردند.
نیمه اول:

دقیقه ۷: عالیشاه از سمت چپ حرکت خوبی را انجام داد که توسط مدافع الهلال با خطا متوقف شد که هادی نوروزی این ضربه ایستگاهی را از کنار دروازه به بیرون فرستاد.

دقیقه ۱۴: هادی نوروزی از سمت راست کرنر را ارسال کرد که این توپ توسط مدافعان الهلال از محوطه جریمه دور شد.

دقیقه ۱۸: علیپور داخل محوطه جریمه الهلال موقعیت خوب گلزنی داشت که شوت او با اختلاف از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۲۴: بازیکنان الهلال از سمت چپ حمله ای را ترتیب دادند که سوشا مکانی ارتباط را قطع کرد و اجازه نداد توپ به مهاجمان الهلال برسد.

دقیقه ۲۷: بازیکنان الهلال از روی اشتباه بازیکنان پرسپولیس به گل رسیدند اما داور مسابقه این گل را مردود و آفساید اعلام کرد.

دقیقه ۳۷: سماجت طارمی باعثلو دادن توپ توسط مدافع الهلال شد و طارمی پاس رو به عقب به نوروزی داد. نوروزی با یک کار تمرین شده توپ را به علیپور رساند که شوت این بازیکن از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۴۲: هادی نوروزی در منطقه شش قدم از روی اشتباه مدافع الهلال صاحب توپ شد ولی شوت او قدرت لازم را نداشت و توسط دروازبان الهلال این شوت جمع شد.
نیمه دوم:

دقیقه ۵۰: بازیکنان الهلال حمله خطرناکی را برروی دروازه پرسپولیس ترتیب دادند که این حمله توسط سوشا مکانی و علی عسگری دفع شد.

دقیقه ۵۱: مهاجم الهلال با سوشا مکانی تک به تک شد که خروج به موقع دروازه بان پرسپولیس مانع گلزنی الهلالی ها شد.

دقیقه ۵۲: هادی نوروزی از سمت راست محوطه جریمه الهلال نفوذی را انجام داد که شوت این بازیکن را دروازه بان الهلال با یک دست دفع کرد.

دقیقه ۵۵: پاس هادی نوروزی داخل محوطه جریمه الهلال به عالیشاه رسید اما شوت این بازیکن توسط مدافع الهلال به کرنر فرستاده شد.

دقیقه ۵۶: بازیکنان الهلال از سمت راست نفوذ کردند و با دروازه پرسپولیس تک به تک شدند. جاگیری خوب سوشا مکانی باعثشد تا شوت مهاجم الهلال را دفع کند و در برگشت شوت بازیکن الهلال بعد از برخورد با هم تیمی خودشان از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۵۸: پاس رو به بیرون علیپور پشت محوطه جریمه الهلال به محمد نوری رسید که شوت او از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۶۶: برای چندمین بار بازیکنان الهلال از سمت راست نفوذ کردند که پاس عرضی مهاجم الهلال را سوشا مکانی قطع و جمع کرد.

دقیقه ۷۱: پرسپولیس اولین تعویض خود را انجام داد و خالقی فر به جای علیپور به میدان رفت.

دقیقه ۷۴: کمندانی به جای اومانا به میدان رفت تا پرسپولیس دومین تعویض خود را انجام داده باشد.

دقیقه ۷۸: ضربه ایستگاهی الهلالی ها با ضربه سر مهاجم این تیم همراه شد که سوشا مکانی با جاگیری خوبش این توپ را جمع کرد.

دقیقه ۸۱: ضربه ایستگاهی خطرناک بازیکن الهلال توسط سوشا مکانی به کرنر فرستاده شد.

دقیقه ۸۵: سانتر ارسالی بازیکنان پرسپولیس در محوطه جریمه الهلال به طارمی رسید که ضربه سر بی دقت او از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۸۷: سلمان هافبک الهلال برروی طارمی خطایی را انجام داد که داور مسابقه به این بازیکن کارت زرد دوم و کارت قرمز نشان داد و او را از زمین مسابقه اخراج کرد.

دقیقه ۹۱(گل): سماجت عالیشاه باعثشد تا در دهانه دروازه الهلال صاحب توپ شود و با یک پاس طارمی را صاحب توپ کرد که پاس عرضی طارمی را مدافع الهلال به اشتباه دروازه خودشان را باز کرد تا بازی یک بر صفر به نفع پرسپولیس شود.

این دیدار در نهایت با نتیجه یک بر صفر به نفع پرسپولیس به پایان رسید.