ضمن اعلام این خبر افزود: پس از سه مرحله برگزاری مزایده و محقق نشدن بحثخرید دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، مجلس با این شیوه واگذاری مخالف است و اعتقاد دارد این نحوه واگذاری در شان ورزش و دو باشگاه استقلال و پرسپولیس نیست.

نجف نژاد تاکید کرد: دولت تاکنون در بحثخصوصی سازی به وظیفه قانونی خود عمل کرده و جا دارد از وزارت ورزش و سازمان خصوصی سازی در این زمینه تشکر کنیم ولی بعد از برگزاری سه مرحله مزایده و نبود خریدارانی که از هر نظر شرایط و اهلیت لازم را داشته باشند بهتر است تا نحوه این واگذاری تغییر کند.

رئیس فراکسیون ورزش مجلس با بیان اینکه در این زمینه طرحی دو فوریتی از سوی این فراکسیون تهیه و تنظیم شده و به امضای ۶۰ تن از نمایندگان مجلس رسیده است، تصریح کرد: اعتقاد داریم نحوه واگذاری استقلال و پرسپولیس که میلیون ها هوادار دارند و بخشی از تاریخ فوتبال کشور محسوب می شوند نیاز به اصلاحات و تغییراتی دارد از همین رو طرحی دو فوریتی را تهیه و تدوین کرده ایم که فردا یکشنبه آن را در صحن علنی مطرح خواهیم کرد تا ضمن توقف مزایده چهارم در روز ۲۹ اردیبهشت، روند واگذاری سرخابی ها با تغییر و اصلاحات لازم انجام شود.

وی تاکید کرد: استقلال و پرسپولیس کارخانه نیستند که بخواهیم با برگزاری مزایده های مستمر و به هر نحوی آنها را واگذار کنیم. ما باید دغدغه و نگرانی های هواداران را نیز در نظر بگیریم و با شیوه ای جدید کار واگذاری را دنبال کنیم.