از هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا در گروه B، نفت ایران از ساعت ۱۹ چهارشنبه در ورزشگاه آزادی میزبان پاختاکور ازبکستان بود که این دیدار با تساوی یک - یک به پایان رسید.

علیرضا منصوریان در این دیدار تیم خود را با ترکیب ابتدایی علیرضا بیرانوند، سیامک کوروشی، امین حاج‌محمدی(پادوانی ۴۶)، علیرضا عزتی، غلامرضا رضایی، سعید لطفی، عباس بوعذار(وحید امیری ۶۰)، رضا علیاری، ایمان مبعلی، ارسلان مطهری، کمال کامیابی‌نیا‌(مهدی شیری ۷۳) روانه میدان کرد. نکته جالب توجه این بازی، نیمکت‌نشینی بازیکنانی چون امیری و پادوانی در نیمه نخست بود.

گل نخست این بازی را غلامرضا رضایی در دقیقه ۲۵ برای نماینده کشورمان به ثمر رساند. تیم نفت با خطای مدافع ازبکستانی پشت محوطه جریمه صاحب یک ضربه ایستگاهی شد و عباس بوعذار این ضربه را به سمت دروازه زد که غلامرضا رضایی روی اشتباه سنگربان ازبکستانی در محوطه شش‌قدم صاحب موقعیت شد و گل اول شاگردان منصوریان را به ثمر رساند اما ۱۰ دقیقه پس از این گل، این نماینده ازبکستان بود که توانست بازی را به تساوی بکشاند.

ولادیمیر کوژاک روی پاس هم‌تیمی خود پشت محوطه جریمه صاحب توپ شد و ضربه سر ضربی را روانه دروازه کرد که توپ پس از برخورد به مدافع نفت به گوشه دروازه این تیم رفت.

نفت ایران با این تساوی، هشت امتیازی شد و موقتا در جایگاه نخست باقی ماند. در دیگر بازی این گروه، العین امارات از ساعت ۲۲:۱۰ میهمان الشباب عربستان خواهد بود.