دور پنجم ر‌قابت‌های گروهی لیگ قهرمانان آسیا چهارشنبه دوم اردیبهشت ماه با انجام دیدارهای گروه اول و دوم در غرب آسیا پیگیری خواهد شد. در این دیدارها پر‌سپولیس و نفت تهران با حریفانشان روبه‌رو می‌شوند.
لخویا - پر‌سپولیس ساعت ۲۰

پر‌سپولیس که بر خلاف لیگ برتر، در آسیا نتایج خیره‌کننده‌ای گرفته است، در پنجمین دیدار آسیایی‌اش به مصاف لخویای قطر می‌رود. پیش از آغاز بازی‌ها بیشترین شانس صعود از گروه اول را به لخویای قطر می‌دادند اما برتری سه بر صفر پر‌سپولیس در تهران برابر این تیم معادلات را برهم زد. حالا قطری‌ها به دنبال این هستند که در خانه خود با گرفتن انتقام شکست دور رفت، صدر جدول را از پر‌سپولیس بگیرند.

در دیگر دیدار این گروه بنیادکار ازبکستان و النصر عربستان ساعت ۱۸:۳۰ به مصاف هم می‌روند.

در جدول گروه A پر‌سپولیس با ۹ امتیاز در صدر است و لخویای قطر با ۷ امتیاز در رده دوم قرار گرفته و تیم‌های النصر عربستان با ۵ و بنیادکار ازبکستان با یک امتیاز سوم و چهارم هستند.
نفت - پاختاکور ساعت ۱۹

تیم فو‌تبا‌ل نفت تهران که با شایستگی تمام تا هفته بیست و ششم لیگ برتر صدرنشین لیگ ایران بود و در لیگ قهرمانان آسیا نیز در صدر گروهش قرار دارد، این هفته در پنجمین دیدار آسیایی‌اش برابر پاختاکور ازبکستان قرار می‌گیرد.

نفت در دیدار رفت برابر حریف ازبک خود در تاشکند شکست خورد و حالا با هدف انتقام شکست در دیدار رفت و ثبیت صدرنشینی از این تیم پذیرایی می‌کند. در دیگر دیدار این گروه الشباب عربستان و العین امارات از ساعت ۲۲:۱۰ به مصاف هم می‌روند.

در جدول گروه B نفت ایران هفت امتیازی و صدرنشین است. العین امارات با شش امتیاز در جایگاه دوم قرار دارد. پاختاکور ازبکستان با پنج امتیاز سوم است و الشباب عربستان با تنها دو امتیاز در قعر جدول جای گرفته است.