برانکو ایونکوویچ پیش از ترک تهران درباره شرایط فنی تیم لخویای قطر، اظهار کرد: دیدار لخویا با پرسپولیس و بنیادکار را به دقت نگاه کردم. این تیم قهرمان فعلی لیگ قطر است و این نشان دهنده قدرت آنها است.

وی در پاسخ به این سوال که تیم او در آسیا شرایط خوبی دارد و آیا امیدوار است که به دور بعد بازی‌ها صعود کند؟ گفت: در هر صورت تیم ما شانس زیادی برای صعود به دور بعد لیگ قهرمانان آسیا دارد و می‌خواهیم در بازی با لخویا صعودمان را قطعی کنیم. برای مرحله بعد هم می‌توانیم تیم‌مان را به مراتب قوی‌تر و آماده‌تر کنیم.

برانکو که با رادیو ورزش گفت‌وگو می‌کرد در پاسخ به این سوال که با توجه به باخت در بازی اول مقابل سپاهان و سخت‌تر شدن کار در ادامه لیگ، آیا برای فصل بعد برنامه‌ای مکتوب را به باشگاه ارائه داده است؟ اضافه کرد: برای سال بعد در حال انجام و بررسی مشکلات تیم هستیم و در پست هایی که با کمبود و مشکل مواجه هستیم بازیکنانی را اضافه خواهیم کرد. هنوز بررسی‌های ما به اتمام نرسیده است.

سرمربی جدید تیم فوتبال پرسپولیس درباره محرومان و مصدومان تیمش در این دیدار، اظهار کرد: خدا را شکر همه بازیکنان‌مان خوب و آماده هستند. محسن بنگر هم که مصدومیت جزئی داشت، به آمادگی رسیده است و می‌توانیم از او در ترکیب تیم استفاده کنیم.