باشگاه نایمخن در هفته سی و پنجم رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتبال هلند فردا(یکشنبه) به مصاف آلمره خواهد رفت. نایمخن که علیرضا جهانبخش، بازیکن تیم ملی فوتبال ایران را در اختیار دارد با کسب ۹۲ امتیاز از ۳۴ دیدار گذشته خود در صدر جدول رده بندی قرار دارد و همچنین موفق شده تا عنوان قهرمانی زودهنگام لیگ را نیز از آن خود کند.

این تیم در فصل گذشته از لیگ دسته اول فوتبال هلند به دسته دوم سقوط کرد اما در فصل جاری احیا شد و اکنون در راه رسیدن به ۱۰۰ امتیاز در طول یک فصل قرار گرفته است. " رود برود " با وجود چنین شرایطی می‌خواهد شاگردانش باز هم روحیه جنگندگی‌شان را حفظ کرده و حتی آن را بیشتر کنند.

نایمخن در دیدار هفته گذشته خود مقابل گرافشاپ، نمایشی متوسط ارائه کرد. پس از آن دیدار بود که این تیم مورد انتقادهای زیادی قرار گرفت. " رود برود " در این زمینه گفت: نمی‌خواستیم آنطور شود. باید سطح تیم‌مان را بالاتر ببریم. تمرکز شاگردانم باید بیش از این باشد. در غیر این صورت ممکن است اوضاع آنطوری که می‌خواهیم پیش نرود. می‌خواهیم تا پایان فصل در همه دیدارهای خانگی‌مان به پیروزی برسیم. باید به آن چیزی که می‌خواهیم دست پیدا کنیم.

علیرضا جهانبخش در دیدار هفته گذشته نایمخن مقابل گرافشاپ به دلیل آسیب دیدگی زانو در ترکیب تیمش به میدان نرفت. " برود " در این زمینه هم گفت: خوشبختانه پس از ام آر آی مشخص شد آسیب دیدگی او زیاد جدی نیست.

" کریستیان امیلسون " و " مایک فان‌هامل " نیز همانند جهانبخش دیدار بعدی را از دست می‌دهند. " جیووانی گراونبیک " اما پس از پشت سر گذاشتن آسیب دیدگی احتمال دارد بار دیگر به ترکیب نایمخن بازگردد. " مارسل " آپیا نیز ممکن است جایگاه از دست رفته‌اش در ترکیب را بازپس بگیرد.
ترکیب احتمالی نایمخن در دیدار با آلمره به شرح زیر است:

اسمیتز، آپیا، فان‌ایدن، کانبوی، لیواکابسی، دائمن، سانتوس، برینبرگ، فور، آرس، لیمبومبه.