گفت: حسین فرکی به معنای واقعی کلمه یک مربی شجاع، با شرف و با اصالت است که ما واقعا خوشحال هستیم که امسال ایشان را در اختیار داریم. این واقعا برای ما اتفاق خوبی است و گریه حسین فرکی به خاطر ناراحتی از حرف هایی بود که در رسانه ها برایش درست کرده بودند. حسین فرکی به من گفت که هرگز به خاطر پول مربیگری نمی‌ کنم و از اینکه در رسانه ها صحبت هایی درباره پول در مورد او مطرح کرده بودند، بسیار ناراحت بود.

او در مورد رفتار بد تماشاگران سپاهان در بازی با صبا هم گفت: ما از تماشاگرانمان انتظار بیشتری داریم. البته خود آقای فرکی هم گفته بود که یک بخش از فوتبال، بخش هواداری آن است و ما باید فرهنگ تماشاگران را درست کنیم، ما فولاد را در اهواز شکست دادیم اما طرفداران این تیم ۹۰ دقیقه پشت تیمشان بودند. ما در وقت سختی تماشاگران را می‌ خواهیم و نیازی نداریم که در وقت خوشی آنها را در اختیار داشته باشیم.

مدیرعامل سپاهان ادامه داد: به نظر من کسانی که بعد از هر شکست علیه سرمربی و مربی تیم شعار می‌ دهند، ستون پنجم هستند و طرفداران سپاهان محسوب نمی‌ شوند. من مطمئن هستم آنها طرفداران تیم های دیگرند چون طرفداران اصیل سپاهان هرگز علیه تیمشان شعار نمی‌ دهند.

خلیلیان در مورد پیروزی تیمش برابر تراکتور هم گفت: این شیرینی فوتبال است که در یک بازی برابر صبایی شکست می‌ خوری که اصلا قدرتش در حد سپاهان نیست و در یک بازی هم تراکتور را می‌ بری که تیم دوم جدول است. چرا صبا تیم هفته شد؟ چون سپاهان را شکست داد و همه می‌ دانند که تیم ما یکی از قدرت های برتر ایران است. حالا هم من می‌ گویم که سپاهان می‌ تواند قهرمان شود و البته برای این موضوع نیاز داریم که در بازی های بعدی نتایج مناسبی بگیریم.