این مربی کروات که همواره حوصله ای فوق‌العاده در ارتباط با روزنامه‌نگاران ورزشی داشته، این خصیصه را حفظ کرده است. او با اعتماد به نفس بیشتر نسبت به گذشته و طبق معمول با کمک رضا چلنگر گفت‌وگویش را به پایان رساند. حرف های او را بخوانید:

سرمربیگری پرسپولیس رویای من بود

با پرسپولیس همیشه در تماس بوده ام و در دفعات قبلی همکاری ما میسر نشد. با این حال خوشحالم که به تیمی آمده ام که همیشه رویای مربیگری اش را داشتم و امیدوارم بتوانیم کارهای بزرگی انجام بدهیم. ما سه سال است که مدام در مرز توافق هستیم و بالاخره این اتفاق افتاد.

بازیکنان ایرانی می توانند دوباره لژیونر شوند

فراموش نکنید من سال ها در ایران سرمربی بودم. من طبق قرارداد در سال سه بار ایران را ترک می کنم. من روش خودم را دارم و به مربیان خارجی دیگر کاری ندارم. فوتبال ایران مثل سایر بخش های ایران دستخوش پیشرفت زیادی شده. بازیکنان ایرانی سعی کنند و می توانند به بازار جهانی راه پیدا کنند. البته رفتن به خارج هم راحت نیست اما بازیکنان ایرانی می‌ توانند جای دایی، مهدوی کیا و باقری را بگیرند.

کعبی با ۱۷ سال ملی‌پوش شد

من همیشه اهمیت خاصی به جوان ها می‌ دهم. در دوره حضور من در تیم‌ملی حسین کعبی با ۱۷ سال سن ملی‌پوش شد. تیموریان، کاملی مفرد، نیکبخت و نکونام زمانی ملی‌پوش شدند که خیلی جوان بودند. آنها در حال حاضر هم بازی می کنند.

به موقع عکس العمل نشان می دهیم

باید تمام شرایط پرسپولیس زیر نظر بگیرم و به همراه آقای نژاد فلاح و مسوولان در زمان مورد نیاز عکس العمل نشان می دهیم. من پتانسیل پرسپولیس را دیدم و اکثر بازیکنان این تیم خوب هستند. در بازی دیروز هم تیم کاملا به بازی مسلط بود و نمایش خوبی داشت. نکته مهم درباره پرسپولیس این است که این تیم ارتشی از هوادار را پشت سر خود دارد.

از امامی‌فر و باقری تشکر کردم

بازیکن بزرگ تیم ملی کریم باقری به تیم اضافه شده و باید با آقای نژاد فلاح صحبت کنم تا ببینیم چه کسی باید نفر دوم باشد. از مربیان قبلی پرسپولیس تشکر می‌ کنم. از آقایان امامی‌فر و باقری تشکر می‌ کنم اما هر کادری باید نفرات خودش را داشته باشد.

من کی روش را درک می کنم

من سرمربی تیم‌ملی بودم و کی‌روش را درک می کنم. او می خواهد بازیکنانش را داشته باشد. من مربیان باشگاهی را هم درک می کنم که می خواهند بازیکنانشان آماده باشند. در نهایت باید تصمیمی را گرفت که به نفع همه باشد.

به خاطر فرکی خوشحالم

من به خاطر آقای فرکی و حضور موفق او در فوتبال ایران خیلی خوشحالم. باید بگویم افتخار داشتم با او باشم. مقام های زیادی با او داشتم و به جام جهانی رفتم. او در فولاد و نفت موفق بوده و واقعا توانسته کیفیت های خودش را نشان دهد.

نژادفلاح خواست بیایم

به توافق رسیدیم که از امروز در تمرین باشم. وقتی آقای نژاد فلاح خواستند در بازی با النصر باشم ایشان را درک کردم و برای انجام کارهایم رفتم و امروز برگشتم و در تمرین حاضر شدم.

سپاهان فوق العاده است

بازی خیلی سختی با سپاهان داریم که قبلا هم با فرکی کار کردم. از سابقه بازی دو تیم اطلاع دارم و نباید فراموش کنیم سپاهان فوق العاده بوده و همیشه جزو سه تیم برتر جدول بوده.