تمرین امروز تیم فوتبال استقلال از ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه در کمپ زنده‌یاد حجازی برگزار شد.

شاگردان امیر قلعه‌نویی که خود را برای دیدار با ملوان آماده می‌کنند امروز در حضور ۷۰ تماشاگر برنامه‌های تاکتیکی خود را پشت سر گذاشتند.

*عباس نقدی‌زاده رئیس کانون هواداران باشگاه استقلال قبل از شروع تمرین امروز با قاطعیت اعلام می‌کرد که استقلال قهرمان لیگ برتر خواهد شد.

*بهنام برزای و میرشاد ماجدی قبل از شروع تمرین امروز با یکدیگر صحبت کردند.

*خسرو حیدری و امید ابراهیمی به دلیل آسیب‌دیدگی به کلینیک دکتر نوروزی رفته و در محل تمرین حضور نداشتند. جاسم کرار هم که صبح امروز در تمرین حضور نداشت پا به پای دیگر بازیکنان در کارهای تاکتیکی شرکت کرد.

*امیر قلعه‌نویی امروز با لباس ورزشی در محل تمرین حاضر شد و بر خلاف روزهای گذشته در ابتدای تمرین صحبتی با شاگردانش انجام نداد و برنامه‌های تاکتیکی را برای آنها توضیح داد.

*با گذشت چند دقیقه از آغاز تمرین تعدادی از تماشاگران که حدود ۲۰ نفر بودند بنری را در حمایت از امیر قلعه‌نویی روی سکوها نصب کردند. در این بنر عکس امیر قلعه‌نویی با لباس نظامی منتشر شده بود و روی آن نوشته شد «ما اهل کوفه نیستیم، امیر تنها بماند». همچنین هواداران تیم استقلال علیه عادل فردوسی‌پور موضع گرفته و با شعار ژنرال ژنرال قلعه‌نویی را تشویق می‌کردند. سرمربی آبی‌پوشان هم با اشاره‌های دست از آنها می‌خواست که این کار را انجام ندهند.

*در بخش اول تمرین بازیکنان به گرم کردن بدن‌های خود پرداخته و سپس بعد از انجام حرکات تاکتیکی زرینچه بازیکنان را دور هم جمع کرد و تمرین را برای آنها توضیح داد. سپس بازیکنان به دو گروه تقسیم شده و در قالب تیم‌‌های آبی و فسفری رنگ فوتبال درون‌تیمی بازی کردند.

*تمرین امروز آبی‌پوشان تحت تأثیر باد شدید تهران قرار داشت که شدت باد به حدی بود که یکی از تیرهای دروازه را حدود ۳ و ۴ متر به طرف دیگر کشید. بازیکنان استقلال هم در همین شرایط به تمرین ادامه داده و البته با توجه به وزش باد ضربه زدن به توپ برای آنها سخت شده بود.

*در اواسط تمرین امروز امیر قلعه‌نویی جاسم کرار را صدا کرد و پس از گفت‌وگویی کوتاه با این بازیکن از وی خواست به تمرین خود ادامه دهد.

*هواداران تیم استقلال در جریان تمرین امروز این تیم معتقد بودند نبود صادقی، حیدری و بیک زاده می‌تواند کار را مقابل ملوان سخت کند. هر چند این تعداد از هواداران اعتقاد داشتند با شکست نفت تهران و تراکتورسازی استقلال باز هم می‌تواند مدعی قهرمانی باشد.

تمرینات تیم فوتبال استقلال فردا مجددا پیگیری می‌شود و آبی‌پوشان روز پنجشنبه ساعت ۱۴ و ۳۵ دقیقه تهران را به مقصد رشت ترک کرده و سپس با اتوبوس راهی انزلی می‌شوند تا در هتل سفیدکنار مستقر شوند.

دیدار تیم‌های ملوان و استقلال از ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه روز جمعه در ورزشگاه تختی بندرانزلی برگزار خواهد شد.