فراز کمالوند درباره بازی تیم های گسترش فولاد و ملوان گفت: به نظر من بازی بسیار جذاب و پربرخوردی بود که همه چیز می شد درونش دید و فکر می کنم تماشاگران دو تیم نیز کاملا راضی بودند، قبل از دریافت گل، تیم ما دو موقعیت عالی داشت که یکی از آنها توسط دروازه بان حریف و تیر دروازه دور شد و دومی هم با فاصله کمی بیرون رفت، بهرحال ما نتوانستیم استفاده کنیم و ملوانان گل زدند.

وی ادامه داد: بچه ها با تلاش بیشتر، توانستند در همان نیمه اول بازی را به تساوی برسانند و در نیمه دوم هم می شود گفت که تا دقیقه ۷۵ بازی کاملا دست ما بود. بعد از آن ملوانی ها برای جبران، حملات بیشتری کردند که ماحصل آن هم یک ضربه پنالتی بود که نصیب آنها شد، البته حتی در این شرایط هم ما یک تک به تک داشتیم که نتوانستیم از آن استفاده کنیم.

کمالوند در رابطه با دقایق پایان بازی گفت: این بازی یکی از بازی های حساسی بود که این هفته برگزار می شد، در ده دقیقه پایانی یک پنالتی نصیب ملوانی ها شد و اختلاف به یک گل رسید، همین موضوع باعثایجاد استرس در تیم ما شد که خداراشکر به خیر گذشت و توانستیم سه امتیاز خیلی مهم این بازی را به حسابمان واریز کنیم.

وی در رابطه با تقابل فیروز کریمی گفت: من اگر تا ۲۰۰ سال دیگر هم مربیگری کنم بازهم شاگرد فیروز کریمی هستم. به جرات می توانم بگویم اندازه انگشتان دست، مربی فنی مانند فیروز کریمی نداشتیم، کاملا معتقدم در حق ایشان اجحاف شده که این چند سال اخیر در لیگ برتر نبودند. همین الان هم که میبینید با آمدن ایشان تیم ملوان متحول شده است، یعنی روند این تیم این موضوع را نشان می دهد. اگر تعهد به تیم گسترش فولاد نبود هیچگاه مقابل آقا فیروز قرار نمی گرفتم.

وی در پایان راجع به برنامه های پیش روی این تیم گفت: ما در این باشگاه یک برنامه کوتاه مدت داریم که آن هم حفظ تیم در لیگ برتر است و یک برنامه بلند مدت نیز داریم که به تقویت تیم برای سال آینده برمی گردد، که انشاالله محقق می شود و تیم را در جایگاهی که لیاقت آن را دارد قرار خواهیم داد.