رئال مادرید موفق شد با برتری ۹ بر یک برابر گرانادا موقتا به صدر جدول لیگا صعود کند و برای بارسا خط و نشان بکشد.

کارلو آنچلوتی سرمربی رئال مادرید پس از برد دلچسب تیمش گفت: با سرعت خوبی شروع کردیم و گل های زیادی به ثمر رساندیم. از عملکرد تیم راضی هستیم اما این فقط یک بازی است و حالا باید روی دیدار چهارشنبه تمرکز کنیم تا تیمی مثل امروز باشیم. بر این باور هستم که تیمم در نیمه نخست خیلی خوب بازی کرد. نمایش بسیار خوبی بود. هم با قدرت بازی کردیم و هم با کیفیت. کنترل این جدال حساس را در دست داشتیم. در نیمه دوم کمی آرام‌تر بودیم. نمایشی که در نیمه نخست داشتیم را به عنوان یک گام رو به جلو از تیمم برداشت می کنم. البته حاضرم این نتیجه را با ۹ نتیجه ۱-۰ عوض کنم. مهم کسب پیروزی هست حالا با هر نتیجه ای. پیغام مهم این بازی برای ما این بود که تیم به روزهای اوجش بازگشته است، که برای من کسب پیروزی است نه برد پرگل.

سرمربی رئال مادرید با تمجید از رونالدو گفت: رونالدو بازیکنی با توانایی منحصر به فرد است. او استعداد فوق‌العاده‌ای دارد و علاوه بر آن یک بازیکن حرفه‌ای به تمام معناست. او در سطحی فوتبال بازی می‌کند که سخت است بازیکنی را پیدا کنیم که بتوانیم با او مقایسه کنیم. در میان اعضای تیم، او یک فرمانده است. با تمام اعضای تیم صحبت می‌کند، به خصوص با بازیکنان جوان. او بخش مهمی از ترکیب تیم است. همانطور که پپه، سرخیو راموس، کاسیاس و مارسلو هستند. اگر او شور و اشتیاقی که دارد را حفظ کند، دوران بازی‌اش می‌تواند با توجه به شرایط جسمانی مطلوبی که دارد، چند سال دیگر ادامه پیدا کند. فکر نمی کنم رونالدو در حال حاضر نیازی به استراحت داشته باشد. تنها زمانی به او استراحت خواهم داد که خودش از من بخواهد یا ریسک مصدومیت برای او وجود داشته باشد.

سرمربی ایتالیایی رئال مادرید در ادامه گفت: در حال حاضر تیم سرحال است. هیچ دلیلی برای استراحت دادن به بازیکنان وجود ندارد. من تنها زمانی از سیستم چرخشی استفاده خواهم کرد که بازیکنان خسته باشند یا خطر مصدومیت وجود داشته باشد. شما باید در طول ۹۰ دقیقه طوری بازی کنید که انگار بازی تمام نشده است. بازیکنان خوب کار کردند و به حریف احترام قائل شدند. مشخص است که اگر اینطور بازی کنیم می توانیم قهرمان لیگ شویم. زمانی که هواداران مثل امروز پشت ما هستند، به ما کمک خواهد کرد. بازیکنان نگرش خوبی نشان دادند و تماشاگران قدردان آن بودند. من نمی توانم ۱۲ بازیکن به میدان بفرستم. اگر کسی ۱۰۰ درصد آماده نباشد بازی نخواهد کرد. اگر همه ۱۰۰ درصد آماده باشند تصمیم گیری در مورد اینکه چه کسی بازی کند به عهده من خواهد بود.