سه‌شنبه ۱۸ فروردین با انجام دو دیدار پرونده هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتبال بسته می‌شود. در این روز پدیده میزبان سایپاست و ملوان از پیکان پذیرایی می‌کند.

پدیده مشهد که هم‌اکنون با ۲۵ امتیاز در رده دهم جدول قرار دارد، در بیست و چهارمین هفته از لیگ برتر فوتبال به مصاف سایپا می‌رود. این تیم این شانس را دارد که با پیروزی برابر سایپا با اختلافی بیش از دو گل، جایگاه پرسپولیس را در رده نهم از آن خود کند و به این ترتیب بر مشکلات تیم سرخپوش پایتخت بیفزاید.

در سوی دیگر سایپای ۳۳ امتیازی شانسی برای صعود به جایگاهی بالاتر از هفتم ندارد، چون ذوب‌آهن با ۳۸ امتیازی که تاکنون اندوخته، تقریبا جایگاه خود را در رده ششم تثبیت کرده است.

دیدار دو تیم از ساعت ۱۷ در ورزشگاه ثامن مشهد آغاز می‌شود.

در دیگر دیدار سه‌شنبه، ملوان میزبان پیکان است. در جدول رده‌بندی فعلا جایگاه ملوان بهتر از پیکان است اما اختلاف دو امتیازی دو تیم می‌تواند به راحتی جایگاه دو تیم را دستخوش تغییرات زیادی کند. ملوان با ۲۴ امتیاز در جایگاه یازدهم قرار گرفته و در صورت پیروزی برابر پیکان و لغزش پدیده برابر سایپا می‌تواند یک پله در جدول صعود کند.

پیکان هم با ۲۲ امتیاز در رده چهاردهم قرار گرفته و اگر هم بتواند ملوان را شکست دهد، خود را تا رده یازدهم بالا می‌کشد و جای ملوان را می‌گیرد. از این نظر دیدار این دو تیم بسیار حساس و حائز اهمیت است و به همان میزان که برای این دو تیم اهمیت دارد، برای سایر تیم‌های پایین جدول نیز مهم است.

دیدار دو تیم ساعت ۱۷ در ورزشگاه تختی انزلی آغاز می‌شود.