یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از بازی تیم‌های ذوب‌آهن و گسترش فولاد تبریز اظهار کرد: ما هفت بازی دیگر تا پایان لیگ داریم که هر بازی بدون شک حکم یک فینال را دارد. با توجه به عملکرد خوب بازیکنان و امتیازات زیادی که در نیم‌فصل دوم گرفتیم، توانستیم به یک تیم بالای جدولی بدل شویم.

وی افزود: این خود انگیزه‌ی بسیار خوبی است که بازی‌های آینده را نیز با تلاش بیشتر پیش سر بگذاریم. بدون شک بازی فردا در برابر گسترش فولاد تبریز بسیار سخت است و یک تلاش مضاعف از سوی بازیکنان ما را طلب می‌کند.

وی افزود: در این بازی باید تمرکز خوبی داشته باشیم تا بتوانیم با دست پر از میدان خارج شویم. مسلم است همه تیم‌ها برای کسب امتیاز به میدان می‌آیند و به همین دلیل انگیزه‌ی بالایی دارند و بازی فردا در برابر گسترش فولاد برای ذوب‌آهن حیاتی است. به همین دلیل از همه بازیکنان خود می‌خواهم که با تمرکز بیشتر در این بازی شرکت کنند.

گل‌محمدی با بیان این‌که در بازی برابر گسترش فولاد چند بازیکن مصدوم داریم، گفت: اکبر ایمانی، اسماعیل فرهادی، محمدرضا عباسی جزو بازیکنان مصدوم ما هستند که هرچه سریع‌تر باید به میادین بازگردند البته مسعود حسن‌زاده نیز که به تازگی از اردوی تیم ملی بازگشته است شاید نتواند در این بازی ما را همراهی کند.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن در پاسخ به این سوال خبرنگار ایسنا که از او پرسید ظاهرا بیشتر گل‌هایی که ذوب‌آهن دریافت می‌کند به دلیل مشکل در مرکز دفاع این تیم است، گفت: قبول دارم که در نیم‌فصل اول گل‌های بدی را از این منطقه و به دلیل ضعف در دفاع مرکزی دریافت می‌کردیم، اما این اشتباهات به مرور کمتر شد و هم‌اکنون به گونه‌ای شده است که خط دفاعی ما به سختی باز شود و به سختی گل بخوریم. هادی محمدی یک بازیکن جوان است که هم‌اکنون به یک بازیکن باتجربه بدل شده است به هر صورت اشتباه در دفاع مرکزی ما بسیار کمتر شده است.

گل‌محمدی خاطر نشان کرد: بازی استقلال و فولاد هر نتیجه‌ای به دست بیاید به نفع ذوب‌آهن است به هر حال ما باید تمرکز کنیم روی بازی‌های آینده و هم‌اکنون تنها باید به بازی فردا فکر کنیم.