منطقه خوزستان، امیر قلعه نویی پس از شکست تیمش برابر فولاد در نشست خبری اظهارکرد: ابتدا شهادت سه تن از پرسنل نیروی انتظامی خوزستان را تسلیت می گویم. همچنین به تیم مذاکره کننده ایران که پیروزی بزرگی را نصیب ملت ایران کردند، تبریک می گویم.

وی در ادامه درباره این دیدار گفت: در مورد این بازی لازم است بگویم در ابتدا این پیروزی را به شخص آقای دهکردی و اسکوچیچ تبریک می گویم اما این را هم اضافه می کنم که این گونه بردن شایسته فوتبال خوزستان نیست.

سرمربی تیم استقلال تهران افزود: ۹۰ دقیقه فحاشی به ما، آن هم در خوزستان برای من تعجب آور بود. من در فوتبال خوزستان مربیگری کرده ام و نوع اخلاق تماشاگر خوزستان را می دانم؛ این شخصیت واقعی خوزستانی ها نبود که به ما این گونه فحاشی ناموسی کنند.

وی بیان کرد: می گویند جو ورزشگاه امنیتی است که این به ما چه مربوط است؟ آیا لیزر انداختن، فحاشی ناموسی و حاشیه سازی در بازی، تاکتیک جدید فوتبال خوزستان شده است؟

قلعه نویی خاطر نشان کرد: در مورد این دیدار باید بگویم تا قبل از به ثمر رسیدن گل اول فولاد ما خوب بودیم اما اشتباهات فردی که در تیم ما سریالی شده است، باعثشکست مان شد.

وی در پاسخ به سوال خبرنگاری که چرا از میلاد نوری در این بازی استفاده کردید؟ گفت: علت استفاده از نوری تهاجمی تر کردن بازی بود که موفق هم بودیم.

سرمربی تیم استقلال تهران عنوان کرد: در کل می توانم بگویم مالکیت توپ در نیمه دوم با فولادی ها بود و ما هم از موقعیت های به دست آمده استفاده نکردیم. گل دوم فولاد توسط فروزان به ما تحمیل شد که نوع به ثمر رسیدن این گل بسیار مبتدی بود.