مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت: تقریبا از بازگشت نویدکیا به میادین ناامید شده‌ایم، اما پزشکان آلمانی با فیزیوتراپی تمام سعی خود را خواهند کرد که این بازیکن تاثیر گذار را آماده کنند.

مهرزاد خلیلیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) - منطقه اصفهان در خصوص وضعیت فعلی تیم فوتبال سپاهان، اظهارکرد: در ست است که سپاهان در چند بازی نتیجه خوبی نگرفته است، اما در فوتبال نمی‌توان توقع داشت همیشه برنده باشید. فوتبال سراسر هیجان است و هر اتفاقی ممکن است در آن بیفتد.

وی افزود: برای مثال در بازی با استقلال خوزستان بیش از ۸۰۰ پاس صحیح دادیم. در بازی با ملوان عبدالله کرمی و وریا غفوری را در اختیار نداشتیم.

مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت: هنوز ناامید نیستیم چرا که فوتبال زندگی است و نباید از کسب نتیجه بد غمگین شویم. سپاهان از مدعیان اصلی قهرمانی است هر چند که هر تیمی دوست دارد قهرمان شود به همین دلیل کار برای مدعیان سخت می‌شود.

خلیلیان تصریح‌کرد: در بازی دربی نیز بازیکنان ما هیچ چیزی کم نگذاشتند و اگر باد و طوفان نبود مسلما پیروز می‌شدیم.

وی در خصوص آخرین وضعیت محرم نویدکیا، گفت: تقریبا از بازگشت نویدکیا به میادین ناامید شده‌ایم، اما پزشکان آلمانی با فیزیوتراپی تمام سعی خود را خواهند کرد که این بازیکن تاثیر گذار را آماده کنند.