به گزارش goal. com لوییز انریکه می گوید که خبر های مبنی بر پیشنهاد بارسلونا برای جذب پل پوگبا شایعه است. تیم رئال مادرید ممکن است در تابستان بار دیگر رکورد نقل و انتقالات را بشکند و این هافبک جوان را به برنابئو بیاورد. چند تیم انگلیسی و تیم پاریسن ژرمن نیز برای جذب این بازیکن ابراز تمایل کرده اند. اخیرا با انتخاب برایدا به عنوان مدیر ورزشی بارسلونا این تیم نیز به جمع مشتریان پوگبا پیوسته است و به نظر می رسد برایدا در دیدار یوونتوس و دورتموند در لیگ قهرمانان این بازیکن را تحت نظر داشته است.

انتقال پوگبا به بارسلونا دشوار به نظر می رسد زیرا آن ها تا سال ۲۰۱۶ از خرید بازیکن محروم هستند. انریکه نیز به این اخبار عکس العمل زیادی نشان نداده است. انریکه درباره این مسئله گفت: " من درباره شایعات صحبت نمی کنم و نمی توانم آن ها را کنترل کنم. من بر روی شرایط حال حاضر تیم تمرکز می کنم. "

با مصدومیت بوسکتس خط هافبک بارسلونا داغ ترین مسئله کنفرانس مطبوعاتی انریکه بود. انریکه درباره شرایط خط هافبک خود گفت: " ما چند گزینه برای جایگزینی بوسکتس داریم. روبرتو، ژاوی، راکیتیچ و ماسکرانو می توانند در آن پست بازی کنند. "

آِینده پدرو در بارسلونا نیز در هفته های گذشته یکی از مباحثمهم این تیم بوده است و به نظر می رسد این هافبک ازشرایط خو در بارسلونا رضایت ندارد. با آمدن لوییز سوارز به بارسلونا مسی و نیمار و سوارز گزینه های اصلی برای خط حمله این تیم هستند و پدرو فرصت کمی برای بازی دارد.

لوییز انریکه در حمایت از پدرو گفت: " پدرو توانایی های خاصی دارد. او همواره قدرت دریبل زنی و گل زنی و سرعت تیم را افزایش می دهد. او همواره آماده رقابت است. "

بارسلونا به مقطع حساسی از فصل نزدیک می شود که باید در دور برگشت مرحله حذفی لیگ قهرمانان به دیدار منچستر سیتی برود و ۴ روز پس از آن در لیگ با رئال مادرید دیدار می کند و پس از آن باید در فینال کوپا دل ری برابر بیلبائو قرار بگیرد. بارسلونا ۲ امتیاز با رئال مادرید فاصله دارد و با توجه به شکست رئال مقابل بیلبائو اگر در دیدار امروز خود برابر رایو وایکانو به برتری برسند به صدر جدول می رسند.

انریکه در ادامه گفت: " مهم است که تمرکز خود را حفظ کنیم. اکنون بر روی لیگ و لیگ قهرمانان تمرکز می کنیم. جام حذفی می تواند تا ۴ یا ۵ روز قبل از فینال صبر کند. "