آخرین تمرین تیم فوتبال پرسپولیس پیش از سفر به تبریز برای برگزاری دیدار با تراکتورسازی در چارچوب هفته بیست‌ودوم لیگ برتر از ساعت ۱۳:۴۵ امروز در ورزشگاه درفشی‌فر برگزار شد.

* شاگردان درخشان حدود یک ساعت تمرین سبکی انجام دادند تا با پرواز ساعت ۱۶:۵۰ امروز تهران را به مقصد تبریز ترک کنند.

* بازیکنان پس از دویدن، گرم کردن و حرکات کششی حدود ۴۰ دقیقه آخرین تمرینات تاکتیکی را پیش از بازی با تراکتورسازی انجام دادند و پس از آن به رختکن رفتند.

* حدود ۱۰ هواداری که پشت درهای بسته ایستاده بودند در خصوص چگونگی صعود پرسپولیس به مرحله یک‌شانزدهم نهایی لیگ قهرمانان آسیا و حریف احتمالی سرخپوشان در آن مرحله صحبت می‌کردند. هواداران به شدت معتقد بودند پرسپولیس توانایی شکست النصر عربستان در خانه این تیم را دارد و سرخپوشان باید از این بازی امتیاز کامل را کسب کنند.

* محمد عباس‌زاده که روز گذشته مصاحبه‌ای علیه حمید درخشان انجام داده بود و بعد از آن با حضور در اتاق مربیان از سرمربی پرسپولیس به صورت رسمی عذرخواهی کرده بود امروز با اجازه کادرفنی در تمرینات حضور پیدا کرد تا تمام مشکلات بین او و درخشان تمام شده باشد.

* بازیکنان و اعضای کادرفنی پرسپولیس پس از تمرین امروز با اتومبیل‌های شخصی خود به فرودگاه مهرآباد رفتند تا از آنجا به تبریز بروند.

* با وجود اینکه تمرین امروز پشت درهای بسته برگزار می‌شد، خبرنگاران و هواداران برای پوشش تمرین پرسپولیس به ورزشگاه درفشی‌فر آمده بودند.