میرشاد ماجدی با انتقاد از اتفاقات رخ داده در سکوهای ورزشگاه گسترش فولاد گفت: متاسفانه بخشی از هواداران حاضر در ورزشگاه گسترش فولاد کسانی بودند که هیچ سنخیتی با این تیم نداشتند و عده‌ای از آنها که در روبه روی جایگاه ما قرار داشتند با لباس قرمز در ورزشگاه حاضر بودند و مدام علیه ما و سرمربی تیم فحاشی می‌کردند. ما به مردم تبریز علاقه مندیم ولی فکر می‌کنم آن عده از افرادی که به آنها اشاره کردم اصلا برای جذابیت‌های فوتبال و برای این ورزش در ورزشگاه نبودند. آنها به دنبال متشنج کردن فضا بودند و می‌خواستند فضای پاک ورزشگاه را از بین ببرند و آن را آلوده کنند.

وی درباره برنامه تیمش در دو هفته جاری بیان کرد: امروز(یکشنبه) تمرین تیم تعطیل است و از فردا کار را پیش می‌بریم. همچنین قرار است پنجشنبه هفته جاری دیداری تدارکاتی با صنایع آلمینیوم اراک داشته باشیم. این دیدار ساعت ۱۵ در کمپ حجازی برگزار می‌شود.

سرپرست استقلال درباره وضعیت مصدومان تیمش گفت: درحال حاضر یعقوب کریمی تنها مصدوم ماست ولی پزشکان به ما گفته‌اند او به بازی بعدی ما در لیگ برتر می‌رسد و تنها غایب ما برابر نفت مسجد سلیمان هاشم بیک‌زاده است.

او درباره وضعیت تیمش در جدول رقابت‌های لیگ برتر عنوان کرد: به هرحال با همت بازیکنان و کادرفنی توانستیم فاصله مان با صدر جدول را کم کنیم و اگر کمی با دقت کار می‌کردیم می‌توانستیم این هفته صدرنشین لیگ باشیم. به هرحال این فرصت از دست رفت و باید به فکر بازی‌های بعدی باشیم.

ماجدی در پایان و در پاسخ به این سوال که آیا از سوی سازمان لیگ بالاخره پولی به حساب باشگاهش واریز شد یا نه، اظهار کرد: هنوز پولی به حساب ما نیامده است. البته من زیاد در بحث‌های مالی دخالتی ندارم اما می‌دانم که از سوی سازمان لیگ پولی به حساب باشگاه تا این لحظه واریز نشده است.