سعید آذری در گفت وگو با خبرگزاری فارس، در مورد تساوی یک بر یک در دربی اصفهان گفت: " با وجود آنکه دو سه بازیکن تاثیرگذارمان را نداشتیم و سپاهان تمام مهره‌هایش را در اختیار داشت توانستیم بازی خوبی را ارائه کنیم و باید از بازیکنان تیم تشکر کنم. هرچند می‌توانستیم پیروز میدان باشیم و مستحق برد هم بودیم. با این حال سی و یکمین امتیازمان را روز گذشته گرفتیم و باید از کادر فنی تشکر کنند برای مسابقات آینده برنامه‌ریزی کنیم. "

وی در مورد اینکه سپاهان ۱۰ نفره مقابل ذوب‌آهن بازی کرد گفت: " این مسابقه بازی خانگی سپاهان محسوب می‌شد و در نهایت نتیجه بیانگر همه چیز است. مجموعه تیمی ما هم تلاش خوبی داشت. ما با اینکه حسن‌زاده و سانتوز را در اختیار نداشتیم بازیکنانی که از عناصر اصلی تیم هستند اما بازیکنان جانشین خیلی خوب بازی کردند. "

مدیرعامل ذوب‌آهن در مورد اینکه یحیی گل‌محمدی به عملکرد اکبریان داور مسابقه معترض بود گفت: " کلاس و وجهه باشگاه ذوب‌آهن بالاتر از آن است که بخواهیم به داور انتقاد کنیم اما توصیه‌ام به داور دربی اصفهان این است که یک بار دیگر فیلم بازی را ببیند تا متوجه شود که عبدالله کرمی کاوه رضایی را در محوطه جریمه پرت کرد و این یک خطای پنالتی بود. خطایی که به مراتب غلیظ‌تر از پنالتی اعلام شده به سود سپاهان بود. با این حال به نظر داور احترام می‌گذاریم. ۶ سال پیش هم در برنامه نود گفتم هر پنالتی قرار نیست گل شود. با این حال ما موقعیت‌های گلزنی خوبی هم داشتیم. "

آذری با ابراز رضایت از مسابقه برگزار شده از نظر کیفی گفت: " احساسم این است که تماشاگران بازی جوانمردانه و شرافتمندانه‌ای را دیدند و از آن لذت بردند. به حسین فرکی سرمربی سپاهان و خلیلیان مدیرعامل محترم سپاهان هم خسته نباشید می‌گویم. "

مدیرعامل ذوب‌آهن در مورد اینکه چرا دربی اصفهان از شبکه ورزش پخش نشد و به جای این مسابقه بازی پدیده و راه‌آهن را پخش کردند گفت: " در بحثرسانه‌های دیداری به جای کار کارشناسی سلیقه حاکم است و اینکه یک مسابقه در چه درجه‌ای از اهمیت قرار دارد و نتیجه‌اش چه تاثیری در لیگ دارد شاید از نظر کارشناسان صدا و سیما خیلی مهم نباشد. ما هم به نظر کارشناسان صدا و سیما احترام می‌گذاریم. "