علیرضا مرزبان در گفت و گو با باشگاه ورزشی پدیده خراسان اظهار کرد: " راه‌آهن تیمی است که با تغییرات مدیریتی انجام شده در آن بنا شد از مجموعه خاصی به آن‌ها پول تزریق شود که حالا خطرناک است. "

وی افزود: " همچنین تغییرات کادر فنی طبیعتا به این تیم کمک می‌کند تا با شرایط خوبی مقابل ما حاضر شوند و به همین دلیل دیدار مقابل راه‌آهن بازی فوق‌العاده سختی برای ماست. "

سرمربی تیم پدیده با اشاره به بازیکنان راه‌‎آهن خاطرنشان کرد: " این تیم بازیکنانی دارد که تجربه بزرگی در لیگ برتر فوتبال ایران دارند. بازیکنانی که سالیان سال در باشگاه‌های بزرگ بازی کرده‌اند و طبیعتا مقابل ما انگیزه دارند تا از انتهای جدول خودشان را جدا کنند. "

وی تصریح کرد: " هر چه از لیگ برتر می‌گذرد فشار بازی‌ها بیشتر می‌شود. تیم‌هایی که برای قهرمانی و سهمیه آسیا می‌جنگند به یک شکل و تیم‌هایی که پایین هستند و برای فرار از سقوط می‌جنگند باعثشده‌اند تا ما نبردهای سختی را هر هفته داشته باشیم. "

سرمربی پدیده یادآور شد: " این بازی هم برای ما نتیجه حساسی دارد تا ما بتوانیم با این پیروزی شرایط خودمان را در جدول صد در صد تثبیت کنیم که بعد بتوانیم در بازی‌های خانگی که داریم امتیازات لازم را بگیریم تا سال آینده یک‌بار دیگر هم برای مردم این ارمغان را داشته باشیم که ما قدرت این را داریم تا در لیگ برتر نتایج خوبی بگیریم و بازی‌های با کیفیتی نشان دهیم. "

مرزبان افزود: " هواداران خوب ما لیاقت این را دارند تا سال آینده تیمی را به لیگ برتر معرفی کنیم که قدرت گرفتن سهمیه را حداقل داشته باشد و بتوانیم در بازی‌های آسیایی شرکت کنیم. "

تیم پدیده خراسان جمعه یک اسفند از ساعت ۱۵:۳۰ مقابل تیم راه آهن به میدان خواهد رفت.