یوونتوس در هفته بیست و چهارم رقابت‌های سری‌آ با توجه به جدال حساس سه شنبه شب مقابل بروسیا دورتموند، زودتر از سایر تیم‌ها جمعه شب به مصاف آتالانتا خواهد رفت.

آلگری در کنفرانس مطبوعاتی می گوید:

" به خوبی می دانیم که سه امتیاز مسابقه فردا، چه اهمیتی خواهد داشت. به نظر می رسد، همه فکر می کنند که ما لیگ را فتح کرده ایم. امّا به نظرم اعداد و ارقام این را نمی گوید. درست است امتیازات بیشتری نسبت به تیم رم کسب کرده ایم، امّا بازی های زیادی تا پایان فصل باقی مانده است و باید به هر بازی در همان لحظه فکر کنیم. فردا مقابل آتالانتا فقط به دنبال کسب سه امتیاز خواهیم بود و سپس به دیدار مقابل دورتموند در لیگ قهرمانان فکر خواهیم کرد. "

سرمربی یووه افزود:

" به نظرم ما در مسیر قهرمانی امتیازات زیادی را از دست داده ایم. یکشنبه شب مقابل چزنا، به نظرم بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم، امّا چیزی که در آن بازی اتفاق افتاد، از دست دادن دو امتیاز مهم بود. البته نباید از بازی خوب چزنا غافل شویم، آن‌ها بازی خوبی ارائه کرده اند، امّا ما نتوانستیم پیروزی مهم این بازی را به نام خود ثبت کنیم. البته اگر پیروز بازی هم می شدیم، به خاطر پویایی لیگ اتفاق خاصی نمی افتاد، چراکه فکر نمی کنم ۹ امتیاز اختلاف، ضمانتی برای فتح اسکودتو باشد. "

یوونتوس ساعت ۲۳:۱۵ جمعه شب میزبان تیم آتالانتا خواهد بود.