حسن فرکی سرمربی سپاهان در خصوص این بازی گفت: " این اولین تجربه من به عنوان سرمربی در این دربی اصفهان است. دربی اصفهان حواشی کمتری دارد و بیشتر فوتبالی است. به همین خاطر از کیفیت بالایی برخوردار است. امیدوارم چه در بین هواداران و چه بازیکنان احترام متقابل وجود داشته باشد و بینندگان از این بازی لذت ببرند. "

وی در خصوص عدم موفقیت سپاهان در استفاده از موقعیت های فراوان گلزنی نیز گفت: " ما جزو بهترین خط حمله های لیگ هستیم و دفاع قدرتمندی هم داریم. در هر بازی نمی توان کل های زیادی به ثمر رساند چون به هر حال تیم های دیگر نیز ساختار دفاعی خوبی دارند. و در هر بازی با توجه به سختی و فشار آن ها نمی توان ۴ گل به ثمر رساند. باید قبول کرد گلزنی کار آسانی نیست. اما در این بازی ما به دنبال گلزنی هستیم و حمله خواهیم کرد. "

وی افزود: " گزینه اول ما گلزنی است و سپس به دنبال افزایش تعداد آن ها برای حاشیه امنیت کافی خواهیم بود. اگر تمرینات ما را هم ببینید، متوجه می شوید که بیشتر تلاش ما برای زدن ضربات آخر است. "

وی در پاسخ به این سوال که سپاهان پس از گلزنی عقب می رود و باخت به استقلال هم ناشیی از همین بود گفت: " ببینید بازی گسترش را ما ۴ بر ۱ بردیم. هر بازی شرایط خاصی دارد. گاهی اوقات به دلیل اینکه چند نفر درحمله خوب کار نمی کنند مجبوریم عقب برویم. تفکر من هیچ گاه دفاعی نیست و شرایط بازی است که استراتژی تیم ها را عوض می کند. "

سرمربی سپاهان ئر خصوص دو بازیکن ازبک و جدید تیمش اذعان داشت: " مارسیو پسوس در بازی با فولاد نیز شرایط بازی داشت و من ریسک نکردم. بازیکن لژیونر برای جا افتادن در تیم نیاز به زمان دارد. من کاملا از هر دو بازیکن جدید راضی هستم و مطمئن باشید به زودی با تیم عجین خواهند شد. "