هفته بیستم لیگ برتر با پیروزی مدعیان، باخت فولاد و برد حمید درخشان بعد از هفته ها ناکامی به پایان رسید، یحیی و تیمش آرام آرام به سمت بالای جدول رسیده اند، این در حالی است که ذوب در ابتدای فصل در قعر جدول جا خوش کرده بود؛ اکنون با هم ترین های هفته ای که گذشت را بررسی می کنیم.
بازی هفته: صبا - تراکتور

یک دیدار سخت و نفسگیر، پر از موقعیت گلزنی و ۵ گل مختلف در این بازی؛ آیا این ها برای بهترین بازی هفته بودن کافی نیست؟
صبایی ها برای جبران نتیجه هفته اخیر و تراکتور برای اینکه از کورس عقب نیفتد، در این بازی محکوم به برد بودند، ولی در نهایت این تراکتور بود که موفق به پیروزی در این دیدار شد.

مربی هفته: حسین فرکی

در حالیکه، یحیی، رسول خطیبی غایب و حتی حمید درخشان! با برد در مشهد می توانستند این عنوان را از آن خود کنند، ولی متوقف کردن فولاد و کشیدن ترمز دراگان اسکوچیچ، آن هم در اهواز، کار هر تیمی نیست؛ حاج حسین فرکی در حساس ترین بازی هفته بیستم با یک بازی منطقی و حساب شده، تمام نقاط قوت فولاد خوزستان را پوشش داد تا با سه امتیاز و دستی پر به نصف جهان بازگردد.

تیم هفته: ملوان بندرانزلی

تیم فیروز کریمی، پس از برد دراماتیک هفته گذشته مقابل پرسپولیس، در این هفته با سه گل راه آهن نگون بخت را از پیش رو برداشت، تا با هفت امتیاز از سه مسابقه، بازگشتی رویایی با فیروز کریمی به لیگ داشته باشد و تا حدود خود را از آخرین رتبه جدول رده بندی جدا کرده باشد.

پدیده هفته: امیر ارسلان مطهری

مهاجم جوان و یکی از پدیده هایی که علیرضا منصوریان در این فصل رو کرده است، در بازی مقابل سایپا دو بار دروازه این تیم را گشود تا علاوه بر گلزنی به استقلال و پرسپولیس در این فصل از رقابت ها، در یک بازی حساس دیگر هم ستاره تیمش باشد.

بازیکن هفته: فرزاد حاتمی

حاتمی در بازی برابر راه آهن، یک عملکرد فوق العاده از خود به جای گذاشت، تاثیر گذاری مستقیم روی هر سه گل مسابقه، شامل یک گل و یک پاس گل، او را به بازیکن برتر هفته تبدیل کرده است.
(امیر ارسلان مطهری و حسین بادامکی هم می توانستند انتخاب شوند.)