تیموریان در استقلال شرایطی خاص دارد زیرا وی به گفته مسئولان تیم استقلال دقیقا اقداماتی را انجام می دهد که جواد نکونام زمان حضورش در تیم استقلال این اقدامات را انجام می داد اما این در حالی است که وضعیت برای این بازیکن با نکونام متفاوت است زیرا هافبک تیم ملی راحتتر از تیموریان از تیم جدا شد.

گفتنی است نکونام زمان جدایی از استقلال مسائل مالی را مطرح کرد و پس از آن رابطه بد خود با قلعه نویی و شرایط تیم را بهانه قرار داد تا بتواند راحت از تیم جدا شده و راهی تیم دیگری شود اما این در حالی است که تیموریان نیز این اقدامات را انجام داده اما با این تفاوت که حضور آندو در کدام تیم برای وی اهمیت زیادی ندارد و این بازیکن تنها به جدایی فکر می کند و قصد دارد هرطور شده از استقلال برود.

پیش از این بحثحضورش در کشورهای عربی و لیگ قطر بود اما در حال حاضر صحبت از حضورش در تیمهای شهرستانی است و بنظر می رسد وی برنامه ریزی های لازم را در این خصوص انجام نداده است.

*جدایی حیدری از استقلال رد شد / هافبک استقلال برخلاف ملی پوشان راضی است!

بحثجدایی ملی پوشان از تیم استقلال وارد مرحله جدی تری شد و ۲ بازیکن تیم ملی در حال جدایی هستند اما حیدری در استقلال می ماند.

گفته می شد که ملی پوشان تیم استقلال قصد دارند از این تیم جدا شوند و حیدری نیز جزو این افراد است که به دلیل اتفاقات در تیم و رفتار هواداران با ملی پوشان می خواهد استقلال را ترک کند اما این بازیکن با شرایط خوبی مواجه شده است.

گفتنی است حیدری قصد دارد در تیم استقلال بماند و این تیم را ترک نخواهد کرد. این در حالی است که مسئولان نیز جدایی وی را رد کردند و اعلام داشتند که این بازیکن مشکلی در تیم استقلال ندارد و با شرایط خوب و عالی در تیم به کار خود ادامه می دهد.

این بازیکن به مسئولان تیم نیز اعلام کرده است که شرایط خوبی دارد و در تلاش است تا نیم فصل دوم را با اوضاع ایده آل آغاز کند و عملکرد موفق تری را در نیم فصل دوم ارائه کند تا کمبودها جبران شود.

*بیک زاده شرایط تیموریان را پیدا کرد / معرفی پیشنهاد قطعی یا معاوضه!

مسئولان تیم استقلال در مقابل واکنش منفی و اصرار بیک زاده به رفتن وی را با شرایط خاص روبرو کردند.

بیک زاده نیز مانند تیموریان خواستار جدایی از جمع تیم است اما این در حالی است که مسئولان تیم استقلال اعلام کردند این بازیکن نیز مانند تیموریان با شرایطی خاص می تواند از تیم برود.

گفتنی است این بازیکن با حضور در باشگاه خواستار رضایت شد اما این موضوع به این راحتی نیست و این بازیکن نمی تواند به راحتی رضایت بگیرد.

شایان ذکر است بیک زاده باید پیشنهاد رسمی خود را به باشگاه استقلال ببرد و یا در خصوص وی برای معاوضه با بازیکن دیگری در باشگاه دیگر اقدام جدی صورت بگیرد. از طرفی عنوان شده که این بازیکن کوتاه نمی آید و برای مسئولان شرط گذاشته است اما در مقابل نیز استقلالی‌ها مدعی هستند که این بازیکن عملکرد خوبی نداشته و جدایی اش برای استقلال گران تمام نمی شود زیرا این بازیکن در ترکیب تیم اشتباهات بسیار زیادی داشته که وضعیت را برای تیم تغییر داده است.

*مسلمان در اقدامی جالب و عجیب تمام عکسهابا لباس قرمزش را پاک کرد!

محسن مسلمان بازیکن سابق پرسپولیس در اقدامی جالب به استقلال آمد و این موضوع با تعجب هواداران و اعضای تیم سابقش روبرو شد.

مسلمان پس از توافق مسئولان استقلال با ذوبی ها به استقلال پیوست تا ۶ ماه این تیم را همراهی کند اما این در حالی است که وی با واکنش تند دوست صمیمی اش در تیم رقیب یعنی صادقیان روبرو شده است.

شایان ذکر است صادقیان اعلام کرده است که از دوستش توقع نداشته و این بازیکن باید قداست پیراهن تیم سابقش را حفظ می کرد اما این کار را انجام نداده است و به همین دلیل این بازیکن دیگر قصد ندارد به رابطه اش با مسلمان ادامه دهد.

گفتنی است مسلمان اقدام جالب دیگری را نیز پس از حضور در استقلال انجام داده است این بازیکن با پاک کردن تمام عکسهای خود در صفحه های اجتماعی خود تمام مسائل مربوط به زمان حضورش در تیم پرسپولیس را به فراموشی می سپارد و عکسهای جدیدی را با لباس آبی قرار داد وحتی عکسی را با یعقوب کریمی بازیکن استقلال در صفحه اش قرار داد تا نشان دهد با آبی ها ارتباط بسیار خوب و نزدیکی دارد.

*سایپا استقلال را رد کردند / رضایی فروشی نیست، به فکر حاتمی باشید!

مسئولان تیم استقلال در پی جذب بازیکنان سایپا هستند اما این در حالی است که مسوولان سایپا با این موضوع مخالفند و اعلام کردند به فکر رضایی نباشند.

کاوه رضایی بازیکن تیم سایپا شرایط خوبی ندارد زیرا استقلالی‌ها خواستار این بازیکن هستند اما مسئولان تیم وی این بازیکن را به تیمی نمی دهند و صراحتا اعلام کردند که این بازیکن را به تیمی نمی دهند و این بازیکن قرار است در تیم سایپا بماند.

گفتنی است مسئولان تیم سایپا مدعی شدند که این بازیکن نمی تواند سایپا را ترک کند اما در خصوص بابک حاتمی شرایط خاصی وجود دارد زیرا سایپایی‌ها اعلام کردند که این بازیکن می تواند از تیم جدا شود و استقلالی‌ها اگر وی را می خواهند می توانند با شرایط اعلام شده وارد مذاکره شوند و در صدد جذب این بازیکن برآیند اما استقلالی‌ها خواستار شرایط خوب هستند.

شایان ذکر است استقلالیها از پیش این بازیکن را می خواستند اما قصد مذاکره برای جذب ۲ بازیکن را داشتند اما این اتفاق رخ نداده است و سایپا حاتمی را به استقلال می دهد و رضایی باید در این تیم بماند.

این در حالی است که استقلالی ها بدنبال این هستند که حاتمی را با یک بازیکن تعویض کنند.