امروز چهارشنبه نهم مهرماه سال ۱۳۹۳ هجری شمسی، مصادف است با ششم ذیحجه سال ۱۳۴۵ هجری قمری و اول اکتبر سال ۲۰۱۴ میلادی.

- دهمین روز از بازی های آسیایی اینچون امروز درحالی پیگیری می شود که برنامه نمایندگان ایران در این رقابتها به شرح زیر است:

والیبال:

* ایران - کویت، مرحله یک چهارم نهایی، ساعت ۱۹:۳۰

بسکتبال:

* ایران - قزاقستان، مرحله نیمه نهایی، ساعت ۱۹:۴۵

کبدی:

* بانوان: ایران - تایلند، ساعت ۱۰

* مردان: ایران - ژاپن، ساعت ۱۵

تکواندو:

* سمانه شش پری(ایران) - ماریسکا مالیندا(اندونزی)، وزن ۵۷ - کیلوگرم

* مهدی خدابخشی(ایران) - بهدر آیری دان(نپال)، وزن ۸۰ - کیلوگرم

* سجاد مردانی(ایران) - چول هو جو(کره جنوبی)، وزن ۸۷ + کیلوگرم

کشتی:(دیدارهای مقدماتی از ساعت ۱۳ و دیدارهای رده بندی و فینال ۱۹ تا ۲۰:۴۵)

* افشین بیابانگرد، وزن ۶۶ کیلوگرم

* پیام بویری، ۷۵ کیلوگرم

* مجتبی کریم فر، وزن ۸۵ کیلوگرم

* بشیرباباجان زاده، ۱۳۰ کیلوگرم

دوومیدانی:

* هادی سپهرزاد: ادامه دهگانه(۱۱۰ متر با مانع: ساعت ۹:۰۷، پرتاب دیسک: ساعت ۹:۴۰، پرش با نیزه: ساعت ۱۱:۲۰، پرتاب نیزه: ساعت ۱۸:۳۰ و ۱۵۰۰ متر: ساعت ۲۱:۳۰)

* حسن تفتیان: نیمه نهایی ۲۰۰ متر مردان، ساعت ۹:۴۵

* محمدحسین ابارقی: نیمه نهایی ۲۰۰ متر مردان، ساعت ۹:۵۹

* مریم طوسی: فینال ۲۰۰ متر زنان، ساعت ۱۹:۴۰

پینگ پنگ:

* نوشاد عالمیان(ایران) - محمد رامز(پاکستان)، تک نفره مردان، ساعت ۱۴:۳۰

* افشین نوروزی(ایران) - محمد احمد علی(یمن)، تک نفره مردان، ساعت ۱۵:۱۰

* ایران - چین(نوشاد عالمیان - افشین نوروزی)، دوبل مردان، ساعت ۱۷

قایقرانی:

اسلالوم بانوان

* سونیا گماری(ایران) - مین هی چو(کره جنوبی)، ساعت ۱۰:۱۲

* شقایق سیدیوسف(ایران) - لی وی لینگ(اندونزی)، ساعت ۱۰:۴۹

اسلالوم مردان

* امیرمحمد فتاح پور(ایران) - بئو مسو کیم(کره جنوبی)، ساعت ۱۰:۴۱
* محمدصدیق حشمتیان(ایران) - کازویا آداچی(ژاپن)، ساعت ۱۱:۲۵

- روز دوم از هفته دوم رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا امشب با برگزاری دیدارهای زیر پیگیری می شود:

گروه A:

* اتلتیکو مادرید اسپانیا - یوونتوس ایتالیا

* مالمو سوئد - المپیاکوس یونان

گروه B:

* بازل سوییس - لیورپول انگلستان

* لودوگورتس رازگراد - رئال مادرید اسپانیا

گروه C:

* زنیت سنت پترزبورگ روسیه - موناکو فرانسه

* بایرلورکوزن آلمان - بنفیکا پرتغال

گروه D:

* اندرلشت بلژیک - دورتموند آلمان

* آرسنال انگلستان - گالاتاسرای ترکیه

گروه A:

* اتلتیکو مادرید اسپانیا - یوونتوس ایتالیا

* مالمو سوئد - المپیاکوس یونان

گروه B:

* بازل سوییس - لیورپول انگلستان

* لودوگورتس رازگراد - رئال مادرید اسپانیا

گروه C:

* زنیت سنت پترزبورگ روسیه - موناکو فرانسه

* بایرلورکوزن آلمان - بنفیکا پرتغال

گروه D:

* اندرلشت بلژیک - دورتموند آلمان

* آرسنال انگلستان - گالاتاسرای ترکیه