به گزارش مشرق، مصاحبه ای به نقل از محمد رویانیان منتشر شد که در آن درباره داستان آب های آلوده در ورزشگاه فولادشهر صحبت هایی مطرح شده بود اما مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس در این باره به صورت شفاف توضیحاتی ارائه کرد.

محمد رویانیان در خصوص مطلبی که از وی درباره موضوع بحثآب های آلوده ورزشگاه فولادشهر منتشر شده بود، گفت: موضوع بحثآب های آلوده که من در جریانش هستم ربطی به باشگاه سپاهان ندارد و دوستان ما به صورت تندی این مسئله را مطرح کردند که این یک کم لطفی است، ضمن اینکه موضوعی که با من درباره آن صحبت شد، کلی بود و به نظرم هم پرسپولیس و هم سپاهان شأنشان بالاتر از این حرفاست اما متأسفانه صحبت های من را به صورت تند مطرح کردند.

وی ادامه داد: این هفته بازی سپاهان و پرسپولیس در پیش است و بهتر است آرزو کنیم که هر دو تیم خیلی خوب بازی می کنند و امیدوارم که پرسپولیس برنده شود و شاید درباره این مسائل صحبت نشود، خیلی بهتر باشد.

مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس در ادامه خاطرنشان کرد: من در آن مصاحبه درباره خیلی از مسائل صحبت کردم که متأسفانه فقط این بحثآب های آلوده تیتر شد. در همین رابطه من با رسول خوروش سرپرست تیم فوتبال سپاهان صحبت کردم و ایشان که فرد زحمت کشی است متوجه شد که صحبت های من درباره سپاهان نبوده و سوءتفاهم ها برطرف شد. صحبت من درباره جعبه سیاه اتفاقات فوتبال بود که گفتم یک روزی درباره آن صحبت می کنم نه بحثآب های آلوده که البته آن موضوع را هم فقط من می دانم.

رویانیان در پایان افزود: من دیگر فوتبالی نیستم و درست نیست که درباره فوتبال حرف بزنم.

این در حالی است که امروز مصاحبه تندی از خوروش علیه رویانیان منتشر شد که بیان این صحبت ها از سوی سرپرست سپاهان بسیار عجیب بود اما رسول خوروش سرپرست تیم فوتبال سپاهان در خصوص مصاحبه ای که از وی علیه محمد رویانیان منتشر شده بود گفت: وقتی ما صحبت های رویانیان را خواندیم فهمیدیم که این حرفها حرفهایی نیست که از سوی ایشان مطرح شده باشد. من مصاحبه ای که از قولم منتشر شده را به شدت تکذیب می کنم و حتی اگر فایل صوتی مرا هم منتشر کنند خواهید دید که انتهای صحبت هایم می گویم این حرفها شوخی است و نباید منتشر شود.

وی ادامه داد: این حرف هایی که از قول من منتشر شده صحبت هایی بود که به شوخی و با خنده می گفتم و از او خواستم که اینها را ننویسد.

خوروش در پایان گفت: رویانیان دوست و رفیق ماست و ما مطمئن هستیم که او هیچگاه درباره باشگاه سپاهان و آن بازی اینگونه صحبت نمی کند.