به گزارش مشرق، جلسه هیات مدیره باشگاه پرسپولیس امروز برگزار خواهد شد که یکی از مسائل مهم مورد بحثدر این جلسه انتخاب مدیرعامل جدید باشگاه خواهد بود. بعد از کنار گذاشتن علیرضا رحیمی از مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس، بهروز منتقمی به عنوان سرپرست به جای رحیمی مشغول کار شد اعضای هیات مدیره بعد از چند هفته به دنبال انتخاب مدیرعامل جدید باشند.

جلسه امروز هیات مدیره اما تقابل آرای اعضا خواهد بود. در حالی که چندتن از هیات مدیره باشگاه به دنبال تثبیت بهروز منتقمی در باشگاه هستند، تعدادی دیگر حامی گزینه دیگری برای مدیرعاملی می باشند. از جمله گزینه هایی که برای مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس معرفی شده و شانس زیادی برای نشستن روی صندلی مدیریت باشگاه را دارد، امیر عابدینی است. عابدینی اما مخالف های اصلی هم در باشگاه پرسپولیس دارد؛ از جمله حمیدرضا سیاسی رئیس هیات مدیره باشگاه. سیاسی اما مخالفتش با انتخاب هر فرد دیگر به جز منتقمی به عنوان مدیرعامل باشگاه با گفتن این جمله که " منتقمی گزینه قابل اعتنایی است "، عنوان کرده بود.

گفته می شود تعدادی از اعضای هیات مدیره به این دلیل خواهان تداوم همکاری با منتقمی هستند که وی بدون هیچ مقاومت و مخالفتی، خواسته های هیات مدیره را پیاده کرده و تقابل فکری با هیات مدیره نخواهد داشت. از سوی دیگر لابی های " فرا باشگاهی " در روزهای گذشته احتمال کنار رفتن منتقمی و انتخاب " مدیرعامل تحمیلی " را بالا برده است.

به هر حال جلسه هیات مدیره قرار است ساعت ۱۹ امروز دوشنبه در باشگاه پرسپولیس برگزار شود. انتخاب مدیرعامل در صورتی در جلسه امروز محقق خواهد شد که تمام اعضای هیات مدیره در آن حضور داشته باشند. این موضوعی است که حمیدرضا سیاسی رئیس هیات مدیره باشگاه به آن اشاره می کند.

سیاسی در این باره اظهار کرد: انتخاب مدیرعامل در دستور جلسه هست ولی اگر همه اعضا حضور نداشته باشند، مدیرعامل انتخاب نخواهد شد. شرط من این است که همه اعضای هیات مدیره باشند. ما باید به رای همه احترام بگذاریم.

رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در خصوص اینکه در صورت غیبت اعضا می توان به صورت تلفنی نظر آنها را جویا شد، گفت: تلفنی نمی شود. احتمالا انتخاب مدیرعامل حالا چه منتقمی باشد و چه فرد دیگری، نیاز به بحثدارد. گزینه ها باید برنامه بدهند و برنامه ها به صورت مفصل بررسی شود. تلفنی نمی توان این برنامه ها را بررسی کرد.