به گزارش مشرق، علی دایی سرمربی سابق پرسپولیس در خصوص برخی مسائل پیش آمده به گفت وگو پرداخت. وی پس از جدایی از پرسپولیس ترجیح داده سکوت کند. سکوتی که البته شایعاتی را به دنبال داشته است. او امروز به بهانه همین شایعات پاسخگوی سوالات ما بود:

دوری از فوتبال و سکوت. این ماجرا تا کجا ادامه دارد؟
ترجیح داده ام استراحت کنم. سکوتم هم فقط به خاطر آرامش تیم پرسپولیس و هواداران عزیز است همانگونه که سه سال قبل هم که از پرسپولیس رفتم درباره این تیم حرفی نزدم و اگر جایی هم بحثی به میان آمد من شروع کننده بحثنبودم.

بحثپیشنهادات سایر باشگاه ها صحت دارد؟
همانطور که گفتم ترجیح می دهم استراحت کنم.

نتایج اخیر پرسپولیس را دنبال می کنید؟
برای پرسپولیس و هوادارانش بهترین ها را آرزو دارم.

عدم پیگیری مطالبات تان باعثشده که شایعاتی رقم بخورد. مثلا امروز یکی از روزنامه ها نوشته بود شما پول تان را اول فصل دریافت کرده اید و طلبی ندارید به همین دلیل هم پیگیری نمی کنید؟
اتفاقا همین نیم ساعت پیش با وکیلم در رابطه با همین مطلب که در یک روزنامه منتشر شده صحبت کردم. انگار برخی می خواهند از سکوتم سوءاستفاده کنند. همین فردا علیه این روزنامه که قبلا هم سابقه محکومیت توسط من را داشته است که در همان زمان با وساطت برخی دوستان رضایت دادم شکایت خواهم کرد تا شایعه سازان بدانند هرکس به دنبال بیان دروغ گویی باشد باید در برابر قانون پاسخگو باشد. اینکه من چقدر پول گرفته ام در باشگاه به طور شفاف مشخص است. من هنوز بابت فصل قبلم طلب دارم اما یک کلام حرف نزده ام آن وقت می نویسند پول این فصلم را هم ابتدای فصل گرفته ام. امیدوارم برای این حرف هایشان سند و مدرک داشته باشند چون اصلا کوتاه نخواهم آمد. من برای رسانه ها احترام خاصی قائلم اما این نوع نشر اکاذیب فقط علیه من نیست بلکه باعثمی شود بازیکنانی که با من کار می کردند هم تصور کنند من پولم را گرفته ام. این عین ناجوانمردی است.

چرا پاسخ تماس های سیاسی را نداده اید؟
ایشان نگفته من پاسخ تماس هایش را نداده ام، بلکه اعلام کرده که وقتی برای جلسه تعیین نکرده ام. در شرایط فعلی که باشگاه مسائل مهم تری دارد ترجیح داده ام دنبال این موضوع نباشم. در همان جلسه ای که با نماینده من هم داشته اند گفته شده که نه دنبال شکایت هستم و نه برای توافق شرط خاصی دارم. همان جا هم کلیات مشخص شده است.