به گزارش مشرق،شاهرخ شهنازی درباره نتایج کسب شده کاروان ایران تا روز نهم، گفت: در مجموع ورزشکاران طبق پیش بینی های ما جلو می روند، البته بعضی از مدال های طلا به نقره و بعضی نقره ها به طلا تبدیل شده است.

وی درباره نتایج جودو و کشتی اظهار داشت: جودو هم باید موفق می شد، آنها به ما قول مدال داده بودند، اما نشد. درباره کشتی هم باید بگویم فکر نمی کنم آنها کم بیاورند ما روزهای خوبی پیش رو داریم و روی تعداد مدال کشتی گیران حساب کرده ایم.

دبیرکل کمیته ملی المپیک درباره میزبانی کره ای ها و اعتراضاتی که به بحثداوری در برخی رشته ها وجود دارد، عنوان کرد: آنها به هر قیمتی که شده می خواهند دوم شوند، با توجه به اینکه میزبان هستند از این ویژگی نهایت استفاده را می برند، چیزهایی که ما می بینیم، غیرعادی نیست.

شهنازی همچنین در پاسخ به سؤال دیگری مبنی بر اینکهاعلام شده کیمیا علیزاده در رقابت های تکواندو نمی تواند شرکت کند، تصریح کرد: شورای المپیک آسیا و کمیته برگزاری مسابقات اجازه شرکت در مسابقه را به علیزاده دادند اما فدراسیون جهانی اعتراض دارد. این موضوع اختلاف بین دو سازمان است، فدراسیون هم در حال پیگیری است و همه تلاش می کنند که این مشکل حل شود.

وی همچنین در ادامه این مصاحبه با بیان اینکه دوچرخه سواران تلاش خوبی در بازی های آسیایی داشتند، عنوان کرد: من از معظمی تشکر می کنم، او بسیار زحمت کشید و با فاصله کمی نقره گرفت. ورزشکار کره ای با تجربه بود و فکر می کنم آینده خوبی در انتظار این ورزشکار ایرانی است. فدراسیون دوچرخه سواری خوب عمل کرد و ماورای پیش بینی های ما بود.