به گزارش مشرق، سعید آلوسی درباره غیبت هایش در تمرینات تراکتورسازی و ناراحتی مسئولان این باشگاه بعد از صدور حکم مشاور باشگاه استقلال، اظهار کرد: من چندین سال است که با تیم های مختلفی کار می کنم و رزومه ام مشخص است. ۱۵ سال است که به صورت حرفه ای با تیم های مختلف از جمله سپاهان، استیل آذین، گسترش فولاد، ماشین سازی، تیم ملی و ۱۷ رشته ورزشی دیگر که در المپیک حضور داشتند، کار کرده ام.

وی افزود: من قبل از آنکه باشگاه استقلال برایم حکم صادر کند، برای چند سال مشاور عالی بهرام افشارزاده بودم. خدا را گواه می گیرم که بعد از صدور حکم مشاوری از باشگاه استقلال نه من تماسی با مسئولان این باشگاه داشته ام و نه آنها به من زنگی زده اند. من کار حرفه ای خود را بلدم. ۱۵ سال است روی این سیستم نان می خورم و کارم را به نحو احسن انجام می دهم.

مربی بدنساز باشگاه تراکتورسازی با اشاره به دوران حضورش در این تیم، تاکید کرد: خود خطیبی شاهد است که در اردوی ترکیه روزی ۵ جلسه تمرین برگزار می کردیم. کدام مربی بدنساز در ایران چنین کاری انجام می دهد. تمام زندگی خود را کنار گذاشتم و در این مدت تمام وقت در خدمت تراکتورسازی بودم.

آلوسی درباره اینکه خطیبی گفته بود او را در اختیار باشگاه قرار داده است، گفت: صددرصد این یک تصمیم حرفه ای است. باور کنید وقتی باشگاه استقلال برایم حکم مشاوری صادر کرد، کامران صاحب پناه(رئیس هیات مدیره استقلال) به من گفت به کارَت در تراکتورسازی بچسب.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: رسول خطیبی و جمشید نظمی همه جوره مرا حمایت کردند. نظمی مثل برادر من بوده و بسیار زحمت کش است. او به نحو مطلوب و سالم باشگاهداری می کند و تا جایی که در توان داشته در خدمت تراکتورسازی بوده است. من دست مسئولان باشگاه تراکتورسازی را می بوسم و هر تصمیمی که درباره من بگیرند را قبول می کنم.

مربی بدنساز تراکتورسازی یادآور شد: خلاف من زمانی ثابت می شود که با استقلال همکاری کرده باشم. در صورتی که بعد از صدور حکم مشاوری ام از باشگاه استقلال سر سوزنی همکاری با این باشگاه نداشته ام و همانطور که گفتم حتی یک تماس هم با آنها نگرفته ام.

آلوسی درباره اینکه از چه زمانی در تمرینات تراکتورسازی حاضر نشده است، گفت: من از رسول خطیبی مرخصی ۲۰ روزه گرفتم. بعد از آن در رسانه ها خواندم که خطیبی گفته بود مرا در اختیار باشگاه قرار می دهد. خطیبی هم حق دارد. او نگران تیم و هواداران است. من سابقه همکاری زیادی با خطیبی دارم و مربی بدنساز اختصاصی او در تیم ملی و حتی زمانی که در دبی بازی می کرد، بودم. بدون شک اگر خطیبی از من کوتاهی دیده بود، با من همکاری نمی کرد.

وی در خصوص اینکه مدیرعامل تراکتورسازی گفته است آلوسی بدون هماهنگی از تراکتورسازی رفته، گفت: من از خطیبی اجازه گرفتم. به هر حال هرچه مسئولان باشگاه بگویند، قبول می کنم. من بعد از بازی با پرسپولیس مرخصی ۲۰ روزه گرفتم که این موضوع را قبل از فصل هم گفته بودم. من تابع نظر باشگاه تراکتورسازی هستم و اگر آنها بخواهند، همکاری ما ادامه خواهد یافت.

مربی بدنسازی تراکتورسازی در پایان گفت: صد درصد حق با باشگاه تراکتورسازی است و من هم چاره ای جز عذرخواهی و تقدیر و تشکر ندارم. من امروز یا فردا به تبریز می روم تا با مدیرعامل باشگاه صحبت کنم. اگر نظمی عذرخواهی مرا بپذیرد، مجددا در تراکتورسازی کار می کنم.