به گزارش مشرق، بر اساس گزارش های منتشر شده در روزنامه مترو، خورخه مندس، مدیر برنامه های کریس رونالدو در حالی روی بسته پیشنهادی ۱۴۰ میلیون یورویی برای بازگرداندن نابغه پرتغالی به اولدترافورد کار می کند که ظاهراً در این میان سرالکس فرگوسن هم نقشی کلیدی دارد. سرمربی پیشین شیاطین سرخ با ستاره پرتغالی کهکشانی ها تماس گرفته و از او درخواست کرده تا در پنجره زمستانی ۲۰۱۴ به اولدترافورد بازگردد.

فرانکویس گایاردو، مدیر برنامه شناخته شده در جهان در گفت و گو با روزنامه فرانسوی «Le Sport ۱۰» گفت: چهارشنبه گذشته رونالدو تماسی از فرگوسن مبنی بر بازگشت به منچستریونایتد دریافت کرده است. کریس از بودن در رئال مادرید خوشحال است ولی این انتقال بستگی به خورخه مندس دارد.

عطش هواداران شیاطین سرخ برای بازگرداندن رونالدو به اولدترافورد به حدی است که شب گذشته(شنبه) در جریان پیروزی ۲ بر صفر رئال مادرید در خانه ویارئال در هفته ششم لالیگای اسپانیا تعدادی از هواداران متعصب منچستریونایتد با اجاره کردن هواپیمایی بر فراز ورزشگاه ال مادریگال به پرواز درآمدند و بنری را با عنوان «به خانه برگرد رونالدو» را به نمایش در آوردند.