به گزارش مشرق، رییس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس درباره آخرین شرایط این تیم و ارزیابی اش از عملکرد درخشان در هفته های اخیر اظهار کرد: قبل از این که درخشان بیاید با استقلال ۱۰ امتیاز فاصله داشتیم اما این فاصله الان فقط به سه امتیا ز رسیده است. این موضوع برای من مهم تر از رسیدن به صدر جدول است؛ چرا که رقیب سنتی ما داشت هر روز فاصله اش را با ما بیشتر می کرد و ما را از کورس بیرون می انداخت.

او ادامه داد: من بنا به اعتقاد خودم و با هماهنگی هیات مدیره این تغییر را در کادر فنی انجام دادم و اگر به مثبت بودن تغییرات ایمان نداشتیم اصلا این کار را انجام نمی دادیم.

سیاسی درباره این که اوایل فصل مدعی شده بود پرسپولیس در این فصل قهرمان می شود، گفت: هنوز هم می گویم که ما قهرمان می شویم. در آن زمان اراده کرده بودم که همه چیز برای قهرمانی تیم فراهم شود و الان سعی می کنیم با ایجاد فضای آرام در باشگاه تیم را به سمت قهرمانی سوق دهیم.

رییس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس درباره جذب بازیکنان جدید برای تیم طبق خواسته درخشان گفت: از دو، سه هفته پیش شناسایی بازیکنان جدید را آغاز کرده ایم. امسال بازیکنان خوبی به پرسپولیس آمده اند و الان نمی توان در ایران بازیکن خوبی پیدا کرد که در تیمی مشغول به بازی نباشد. ما خیلی زرنگ باشیم پولادی و ماهینی را حفظ می کنیم. در عین حال شرایط را بررسی کرده ایم و می خواهیم دو، سه بازیکن درجه یک خارجی را جذب کنیم.

او همچنین با اشاره به این که مشکلات اسپانسر در جلسه روز دوشنبه هیات مدیره مطرح و برطرف می شود، گفت: قصد داشتیم در جلسه فردا بحثدرباره انتخاب مدیرعامل جدید را انجام دهیم اما دو نفر از اعضای هیات مدیره در نشست فردا(دوشنبه) حضور ندارند. بنابراین منتظر می مانیم تا در جلسات بعدی این بحثمطرح شود. ضمن این که طبق مذاکراتی که داشته ایم قرار است فردا آخرین مسائل مربوط به اسپانسر هم رفع شود تا از این نظر مشکلی وجود نداشته باشد.