به گزارش مشرق، لیورپول در فصل جدید لیگ برتر نتوانسته است نتایج خوبی را کسب کند. این تیم تا پایان هفته ششم لیگ برتر با ۷ امتیاز در رده دوازدهم قرار دارد. لک لک ها روز گذشته(شنبه) در هفته ششم این رقابت ها در داربی مرسی ساید به مصاف اورتون رفتند که این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

استیون جرارد، کاپیتان لیورپول که تک گل تیمش را در بازی برابر اورتون به ثمر رساند، پس از پایان مسابقه در واکنش به شایعه خداحافظی خود از فوتبال گفت: رسانه ها بعضی مواقع که بیکار هستند مطالب پوچ و بی ارزشی درباره من منتشر می کنند که اصلا واقعیت ندارد. اصلا دوست ندارم تا درباره این حرف های پوچ و بی ارزش صحبت کنم. تنها می گویم که خبر خداحافظی من از فوتبال بی پایه و اساس است و من قصد این کار را ندارم و می خواهم با قدرت در خدمت تیمم باشم. نمی توانم مانع برداشت و فهم مردم از فوتبال شوم. وقتی می شنوم که مردم می گویند من ۳۴ ساله هستم و فوتبالم تمام شده است و دیگر نمی توانم بدوم خیلی ناراحت می شوم. تا زمانی که بتوانم فوتبال حرفه ای را در بالاترین سطح ادامه دهیم، دست از تلاش نمی کشم و با قدرت در خدمت لیورپول خواهم بود.

کاپیتان لیورپول ادامه داد: هنوز می توانم با بهترین بازیکن های جهان رقابت کنم. خیلی لذت می برم که در ۳۴ سالگی نشان می دهم که می توانم خیلی خوب بدوم، گلزنی کنم و در خدمت تیم باشم. هنوز از شرایط بسیار خوبی بهره مند هستم و می توانم خیلی خوب با بهترین های جهان رقابت کنم. تا زمانی هم که این حس را داشته باشم، به فوتبال ادامه می دهم.

استیون جرارد در برزیل جام جهانی بسیار ناامیدکننده ای را پشت سر گذاشت ولی اکنون شرایط بد خود را پشت سر گذاشته است و توانسته به دوران اوج خود بازگردد. او در بازی روز گذشته تیمش برابر اورتون بازی بسیار خوبی به نمایش گذاشت و مورد توجه منتقدان فوتبال انگلیس قرار گرفت.

جرارد در پایان درباره ارزیابی خود از نتایج این فصل تیمش گفت: فصل خیلی بدی را پشت سر گذاشتیم و نتایج خیلی بدی کسب کردیم. باید با تمام قدرت و تمام توان خود راه خودمان را ادامه دهیم. البته در چند بازی گذشته شانس با ما یار نبوده و این باعثکسب نتایج ضعیفی برای ما شده است. امیدوارم شانس در بازی های آینده با ما همراه باشد و بتوانیم نتایج خوبی در ادامه فصل کسب و امتیازات از دست رفته را جبران کنیم. باید قدرتمان را حفظ کنیم. همه ما دوست داشتیم که برابر اورتون ۳ امتیاز را کسب کنیم ولی یک امتیاز هم در این داربی چیز بدی نیست. برابر اورتون خیلی به برد نزدیک بودیم ولی در دقایق پایانی همه چیز برای ما خراب شد و نتوانستیم پیروزی را حفظ کنیم.

لیورپول که در اولین دیدار خود در لیگ قهرمانان اروپا موفق شد با نتیجه ۲ بر یک لودوگراتس را شکست دهد در دومین دیدار خود باید در خانه بازل سوئیس به میدان برود.