به گزارش مشرق، محسن بنگر در خصوص شرایط حال حاضر پرسپولیس پس از پیروزی مقابل استقلال خوزستان گفت: خدا را شکر می کنم که توانستیم دومین پیروزی پیاپی خود را در لیگ کسب کنیم. اختلاف کمی با صدر جدول داریم که قابل جبران است.

وی ادامه داد: وضعیت پرسپولیس هیچ وقت آرام نیست، تیم های دیگر سه باخت پیاپی می آورند ولی خبری از انتقاد نیست اما ما تا یک باخت می آوریم تمام رسانه ها و هواداران شروع به انتقاد می کنند. البته پرسپولیس تیم بزرگتری است و شرایطش هم با بقیه تیم ها فرق می کند.

مدافع تیم پرسپولیس درباره حقوق هفتگی که باشگاه پرسپولیس به بازیکنانش می دهد، خاطرنشان کرد: اگر این مسئله هر هفته اتفاق بیفتد بسیار خوب است اما به شرطی که پرداخت آن عقب نیفتد.

بنگر ضمن بیان این جمله که «می خواهیم از بازی با سپاهان با امتیاز به تهران برگردیم»، درباره تقابل محمدرضا خلعتبری با مدافعان پرسپولیس گفت: خلعتبری یکی از مهاجمان خوب ایران است اما احساس خطر نمی کنیم. همه می خواهند برای موفقیت تیم خودشان تلاش کنند.

وی در پایان در خصوص حضور علی کریمی در تیم ملی عنوان کرد: برای کریمی خوشحالم و به او تبریک می گویم. فقط به کریمی می گویم حالا که سرش شلوغ شده یادش نرود به تمرین پرسپولیس بیاید و به ما سر بزند، البته به عنوان بزرگ پرسپولیس نه مربی تیم ملی.