به گزارش مشرق،یحیی گل محمدی بعد از پیروزی ۲ بر یک تیمش مقابل استقلال در هفته دهم لیگ برتر فوتبال ایران گفت: ما خیلی خوب بازی کردیم و به گل هم رسیدیم. در نیمه دوم خطاهای بی مورد زیادی انجام دادیم که یکی از آنها به گل تبدیل شد با وجود ۱۰ نفره شدن می توانستیم باز هم گل بزنیم. بازی امروز خوب بود، بازیکنان تلاش زیادی کردند و انگیزه فراوانی داشتند. این ۳ امتیاز را به همه بازیکنان و هواداران تقدیم می کنم.

وی افزود: در گل اول به خاطر خوشحالی گل کارت اول را رجب زاده گرفت و دلیل نداشت این کار را بکند. او کارت دوم را هم گرفت تا ۱۵ دقیقه ۱۰ نفره بازی کنیم. بازیکنان باید خود را کنترل کنند و وقتی تحت فشار روحی هستند و گل می زنند نباید خیلی راحت کارت بگیرند.

گل محمدی گفت: دروازه بان ما باید روی خروج ها دقت بیشتری می کرد و در کل بد نبود. محمد باقر صادقی هم یکی از بهترین دروازه بان ها است. این استراحت به او کمک می کند تا بهتر شود و در آینده به شرایط بهتری برسد.

سرمربی ذوب آهن در ادامه صحبت های خود تصریح کرد: حریف امروز ما استقلال بود و وقتی یک بر صفر جلو بودیم در نیمه دوم خیلی زود گل خوردیم. سپس به گل برتری رسیدیم و این برتری را حفظ کردیم. در ضد حملات در چند صحنه ۴ به ۲ یا ۳ به ۲ بودیم که خیلی راحت این فرصت را از دست دادیم که باید بیشتر دقت کنیم.

وی در مورد دیدار بعدی تیمش مقابل نفت تهران، افزود: در هر صورت همه بازی ها سخت است. بازی بعدی ما مقابل نفت تهران یکی از تیم های قوی لیگ برتر است. تا به اینجا کار تیمی ما چیزی کم ندارد. باید تمرکز لازم را داشته باشیم. مقابل گسترش فولاد باید برنده می شدیم اما روی عدم تمرکز در دقایق پایانی دو گل دریافت کردیم. باید این اتفاق درس عبرت شود. هنوز کمبود بازیکن داریم. سینا عشوری امروز مشکل سربازی داشت و قاسم حدادی فر هم نتوانست برای ما بازی کند.

وی در مورد اینکه تیمش روی ضربات ایستگاهی خیلی گل می خورد خاطرنشان کرد: آماری که شما می گویید خیلی بد است. ۱۰ بازی کردیم و ۸ گل روی ضربات ایستگاهی خوردیم. این هفته یک جلسه از تمرین را روی همین موضوع اختصاص دادیم. این قضیه ما را به فکر فرو برده و پاشنه آشیل تیم شده است. باید بیشتر تمرکز کنیم و با تمرین بیشتر شرایط بهتر می شود. روی این مسئله راحت گل می خوریم و خودمان هم ناراحتیم. تلاش کردیم این نقص را برطرف کنیم که متاسفانه هنوز موفق نشدیم. در دفاع چپ هم کمی مشکل داریم. پویا سیف پناهی کمی دیر آمده و شرایط بازی را نداشت، او امروز اولین بازی خود را کرد و باید بیشتر تلاش کند.

سرمربی ذوب آهن در مورد موقعیت های زیادی که از دست رفت، خاطرنشان کرد: البته خوشحالم در این بازی و مسابقه قبلی مهاجمان ما گل زدند. مسعود حسن زاده در ابتدای فصل به خاطر تصادف نبود، در این بازی جای امیدواری است که او توانست خوب کار کند. او در بازی های کمی که به میدان رفته، اما توانسته ۳ گل بزند. خیلی خوشحالم که روز به روز بهتر می شود و حسن زاده به یک مهاجم ۶ دانگ تبدیل می شود. روی زدن گل خیلی تمرین می کنیم و در فاز حمله هم بهتر خواهیم شد. ما خیلی موقعیت داشتیم در یک موقعیت ۴ به ۲ می توانستیم با یک پاس ساده شرایط را بهتر کنیم اما این اتفاق نیفتاد.