به گزارش مشرق،روز هشتم بازی های آسیایی اینچئون برای کاروان ایران روز شلوغی است و نمایندگان ایران در ۹ رشته به مصاف رقیبان خود می روند.

برنامه کامل روز هشتم به شرح زیر است:(زمان به وقت تهران است)

برنامه کامل مسابقات نمایندگان ایران در اینچئون + اسامی مدال آوران
کشتی آزاد

۵۷ کیلوگرم حسن رحیمی

۷۰ کیلوگرم مصطفی حسین خانی

مقدماتیساعت ۰۷:۳۰ بامدادرده بندی و فینال ازساعت ۱۳:۳۰

والیبال

ایران – مالدیوساعت ۰۹:۳۰

دوومیدانی

مریم طوسی ۱۰۰ متر زنانساعت ۱۲:۳۰

کاوه موسوی - رضا مقدم فینال پرتاب چکشساعت ۱۳:۲۰

رضا قاسمی ۱۰۰ متر مردانساعت ۱۳:۴۰

حسن تفتیان ۱۰۰ متر مردانساعت ۱۳:۴۵

لیلا رجبی فینال پرتاب وزنه زنانساعت ۱۴:۰۰

قایقرانی

احمدرضا طالبیان کایاک تک نفره ۱۰۰۰ متر مردانساعت ۰۴:۳۰ بامداد

شاهو ناصری کانوی تک نفره ۱۰۰۰ متر مردانساعت ۰۵:۰۰ بامداد

پژمان دیوسالار - سید کیا اسکندانی کانوی دونفره ۱۰۰۰ متر مردانساعت ۰۵:۱۰ بامداد

علی آقا میرزایی – سعید فضل اولی کایاک دونفره ۱۰۰۰ متر مردانساعت ۰۵:۴۰ بامداد

آرزو حکیمی کایاک تک نفره ۵۰۰ متر زنانساعت ۰۶:۱۵ بامداد

احمدرضا طالبیان – حمیدرضا ترکی - فرزین اسدی – امین بوداغی کایاک ۴ نفره ۱۰۰۰مترمردانساعت ۰۶:۳۰ بامداد

آرزو حکیمی کایاک تک نفره ۲۰۰ متر زنانساعت ۰۸:۳۰ بامداد

علیرضا علی محمدی کایاک تک نفره ۲۰۰ متر مردانساعت ۰۸:۴۵ بامداد

عادل مجللی مقدم کانوی تک نفره ۲۰۰ مترمردانساعت ۰۸:۴۵ بامداد

مینا عبدالهی - هدیه کاظمی کایاک دونفره ۵۰۰ متر زنانساعت ۰۹:۱۰ بامداد

سعید فضل اولی – علیرضا علی محمدی کایاک دونفره ۲۰۰ متر مردانساعت ۰۹:۳۰

بوکس

امین قاسمی وزن ۶۹ کیلوگرمساعت ۱۳:۳۰ به بعد

دوچرخه سواری جاده

حسین عسگری تایم تریل انفرادیساعت ۰۸:۳۰ بامداد

بسکتبال

ایران - مغولستانساعت ۰۸:۳۰ بامداد

تیراندازی

تفنگ ۵۰ متر انفرادی سه وضعیت مردان مهدی جعفری پویا

فینال تفنگ ۵۰ متر تیمی سه وضعیت مردان مهدی جعفری پویا – حسین باقری – ساسان شهسواری

تیروکمان

رده بندی کامپوند تیمی زنان ایران – هند سکینه قاسم پور – مریم رنجبر – شبنم سرلکساعت ۰۴:۳۰ بامداد

رده بندی کامپوندتیمی مردان ایران – فیلیپین اسماعیل عبادی – مجید قیدی – امید کاظم پورساعت ۰۵:۱۰ بامداد

نیمه نهایی کامپوند انفرادی مردان اسماعیل عبادی(ایران) – پاول دلاکروز(فیلیپین) ساعت ۱۵:۰۲(رده بندیساعت ۱۰:۳۰، فینالساعت ۱۱:۰۰)