به گزارش مشرق،حسین فرکی بعد از تساوی یک بر یک تیمش مقابل تراکتورسازی در هفته دهم لیگ برتر فوتبال ایران گفت: در جلسه قبل از بازی گفتم دوست داشتم بازی زیبا باشد. خدا رو شکر اینطور هم شد. جو ورزشگاه خیلی خوب بود و حساسیت بازی باعثشد هواداران بیشتری به ورزشگاه بیایند.

وی افزود: بازی زیبایی بود و روح جوانمردی در آن دیده می شد. دنبال کسب پیروزی بودیم چیزی که مهم بود این است که هواداران از این بازی لذت بردند. ما هم با کسب یک امتیاز در خانه حریف علمکرد خوبی داشتیم. بازیکنان ما به خوبی راه های نفوذ حریف را بستند. بازی حساب شده ای انجام دادیم. هر دو تیم خوب کار کردند و امتیازات هم تقسیم شد.

سرمربی سپاهان در ادامه صحبت های خود گفت: با شما موافق هستم در این که این بازی یکی از مسابقات زیبای لیگ بود. جزو محدود بازی هایی بود که کیفیت بسیار خوبی داشت. امیدوارم نگاه کادرفنی تیم ملی به این بازی ها ویژه باشد. خیلی از این بازیکنان ملی پوش هستند و شانس حضور در تیم ملی را دارند امیدوارم کادر فنی تیم ملی نگاه ویژه ای داشته باشد. با توجه به انتخابی که تا اینجا شده ۵ بازیکن از ما و ۳ بازیکن از تراکتورسازی دعوت شده است. امیدواریم کادرفنی تیم ملی نگاه دقیق تری هم داشته باشد و همه موارد را بررسی کند.

وی افزود: در نیمه اول دو تیم احتیاط می کردند. اگر گلی در نیمه اول زده می شد بازی همانند نیمه دوم زیبا می شد. ما در ابتدا به دنبال گل نخوردن بودیم. ما می خواستیم بازی در نیمه اول بدون گل تمام شود. البته این به معنای این نیست که دفاعی کار کنیم. در نیمه دوم با پیش بینی که داشتیم می خواستیم به هدفمان برسیم. چون در نیمه دوم گل را زود زدیم تراکتورسازی برای زدن گل تساوی جلو کشید می توانستیم استفاده بیشتری کنیم اما بازی با تساوی به پایان رسید.

فرکی در ارتباط با اینکه تیم را او نبسته است، خاطرنشان کرد: از وقتی که به سپاهان آمدم یک بازی را روی نیمکت نبودم که پیروز شدیم. در بازی قبل که داخل خانه بود می توانستیم برنده شویم. امروز مقابل تیم خوب تراکتورسازی بازی می کردیم که این تیم صدرنشین بود. در مجموع من از ۳ بازی ۵ امتیاز گرفتم. امیدم به آینده است بچه ها در حال هماهنگی با تفکرات من هستند. دوست دارم فوتبال را هجومی تر دنبال کنیم. کم کم به این شرایط می رسیم بازیکنان هم به صحبت های ما گوش دادند. تغییرات در ادامه قابل پیش بینی نیست تیم که ۲۵ بازیکن دارد و در هر پست ۲ بازیکن دارد. البته شاید حمودی از لیست خارج شود و اگر نتوانیم کسی را اضافه کنیم شاید دچار مشکل شویم. نیاز داریم که کمی خودمان را تقویت کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که بازی چندان کیفیت بالایی نداشت اما روابط خوب هواداران خیلی دلچسب بود، گفت: من به نظر شما احترام می گذارم و نظرات متفاوت است. من بازی های لیگ را از ابتدای فصل زیر نظر داشتم و از هفته هفتم به بعد وارد لیگ شدم. نگاه من نسبت به سایر بازی ها و این بازی متفاوت است. به نظرم این دیدار متفاوت تر بود. البته فراموش نکنید بازی که در این سطح انجام می شود کمی حساسیت را بالا می برد.

فرکی در مورد بحثخواهر خواندگی دو باشگاه گفت: هر دو باشگاه هوادارن دلسوزی دارند که می تواند برای همه باشگاه ها الگو باشد. اگر قرار است الگوسازی شود باید خیلی بیشتر به این مسائل بپردازیم و در سایر استان ها هم این بحثها را ببینیم. هواداران، کادرفنی و بازیکنان دو تیم خیلی با احترام کار کردند و جدای از نتیجه خیلی کار خوبی است.

سرمربی سپاهان در مورد بحثسربازی گفت: دیروز در این رابطه مفصل صحبت کردیم و بهتر است دیگر به این موضوع نپردازیم.

وی در پایان در مورد جایگاه سپاهان گفت: ما حتما جزو ۳ تیم اول خواهیم شد.