به گزارش مشرق،اسماعیل حسن زاده دربارهاظهارات عبدالله ویسیسرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان علیه غلامرضا جباری داور دیدار تیم های پرسپولیس و استقلال خوزستان اظهار داشت: در خصوص دیدارهای روز گذشته و امروز گزارش مقامات رسمی روزهای شنبه و یکشنبه به دست ما خواهد رسید و متوجه می شویم چه اتفاقاتی در دیدارهای هفته دهم رخ داده است.

وی ادامه داد: درباره اظهارات ویسی و همچنین رفتار این مربی چه در داخل زمین و چه پس از پایان بازی، منتظر گزارش داور و ناظر بازی هستیم. همچنین به اظهارات این مربی در خصوص کارمند بودن داور مسابقه در وزارت ورزش و جوانان و ارتباطش با باشگاه پرسپولیس خواهیم پرداخت اما موضوع اختلافات ویسی با این داور به کمیته اخلاق برمی گردد و می تواند مسائل را آنجا مطرح کند. قطعا کمیته اخلاق به ادعای ویسی رسیدگی خواهد کرد.

رئیس کمیته انضباطی خاطرنشان کرد: با توجه به قوانین آیین نامه، ویسی حتی اگر صحبت های خود را در کمیته اخلاق ثابت کند، با توجه به اینکه جایگاه داور را تزلزل داده و موجب بدبینی در مردم شده است، با او طبق قانون برخورد خواهد شد. هیچ توجیهی برای رفتارهای ویسی وجود ندارد. انتظار ما از افرادی چون ویسی این است که اگر مسئله ای را می داند که باعثپایمال شدن حق و حقوقش شده، باید در کمیته اخلاق مطرح کند.

حسن زاده تصریح کرد: ویسی پیش از اینکه این داور برای بازی روز گذشته انتخاب می شد، باید صحبت هایش را مطرح می کرد. اظهارات ویسی پس از پایان بازی، موجب پایین آمدن جایگاه داور و بی ثباتی می شود و قطعا طبق آیین نامه چه صحبت های خود را ثابت کند و چه نکند، برخورد می شود تا ویسی و امثال ویسی تکلیف خود را بدانند.