به گزارش مشرق،محمود گودرزی در خصوص نتایج کاروان ایران اظهار داشت: تا امروز نتایج کاروان ایران خوب بوده است انتظار مدال آوری ما از هفته دوم بود اما با درخشش دختران تیرانداز از هفته اول ورزشکاران مردم را با خبرهای خوب و موفقیتشان شاد کردند.

وی ادامه داد: امیدوارم این توفیقات ادامه داشته باشد. انتظارات ما از قهرمانان ایران مسابقه جوانمردانه توام با حفظ اخلاق است.

وی در مورد تعداد کاروان ایران در بازی های آسیایی یادآور شد: با بهتر شدن شرایط اقتصادی امیدواریم در آینده با نفرات بیشتری در بازی های آسیایی شرکت کنیم.

وزیر ورزش و جوانان تصریح کرد: ملاک ارزیابی فدراسیون ها تنها مدال آوری نیست نگاه به ورزش توسعه متوازن است و کسب مدال تنها یکی از معیارهاست. توجه به ورزش پایه، ورزش زنان با نگاه توسعه و ورزش همگانی هم از جمله موارد مهم در ارزیابی فدراسیون هاست.

گودرزی در خصوص رشته هایی که مدال کمتری در بازی ها کسب کرده اند و در حد انتظار ظاهر نشده اند یادآور شد: نگاه برخوردی در ورزش و مدیریت آن معنا ندارد هدف ما باید ارتقای ورزش همراه با کار کارشناسی و تشویق باشد. مطمئن هستم با برنامه های مدون وزارت ورزش و جوانان و همت مدیران ما در استان ها و فدراسیون ها توفیقات ورزش در آینده ای نزدیک بیشتر از گذشته خواهد شد.

در استقبال از وزیر ورزش و جوانان که به اینچئون رفته بود دکتر طاهریان سفیر ایران در کره جنوبی نیز حضور داشت.