به گزارش مشرق، حمید درخشان پس از پیروزی ۲ بر یک پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان درنشست خبری گفت: قبل از هرچیز هفته دفاع مقدس را تبریک عرض می کنم در ضمن روز آتش نشانی را هم به خانواده آتش نشان فداکار، امید عباسی تسلیت می گویم. ما بازی خوبی انجام دادیم و استقلال خوزستان هم یک تیم خوب و منطقی بود.

وی ادامه داد: هفته گذشته نیز تمرینات خوبی را پشت سرگذاشتیم و با شناختی که از ویسی داشتم می دانستم کار سختی داریم. از بازیکنان پرسپولیس تشکر می کنم زیرا خوب و با نظم بازی کردند و در نهایت هم به نتیجه دلخواه رسیدیم و خوب هم کار کردیم. از همه بازیکنانم تشکر می کنم و این برد را به هواداران تقدیم می کنم.

حمید درخشان گفت: به علی کریمی هم تبریک می گویم. امیدوارم او روزهای خوبی را در تیم ملی داشته باشد و خط هافبک پرسپولیس و دو خط دیگر نیاز به تقویت دارد و امیدوارم در نیم فصل بتوانیم نفرات خوبی جذب کنیم و بازی های شکیل تری انجام بدهیم.

وی در مورد دلیل حضور محمد نوری در پست هافبک دفاعی، گفت: این استدلال شماست که می گویید نوری در جایی دیگر بهتر است. اگر نوری را جلوتر ببرم عملا مهاجمان پرسپولیس را از کار می اندازم چون نوری هافبک دفاعی نیست و هافبک آزادی است و هافبک دفاعی ما رضا حقیقی است.

درخشان در مورد اینکه نیاز به زمان دارد تا تیمش بهتر بازی کند اما پرسپولیس خوب بازی نکرد و چقدر زمان می خواهد که هواداران پرسپولیس نترسند که تیم در دقایق پایانی ببازند، گفت: امروز امتیازی به استقلال خوزستان ندادیم و سه امتیاز را گرفتیم و مشکلات خودمان را داریم و زمانی که آمدم گفتم که مشکلات چیست اکنون هم بر مشکلات ما اضافه شده مثل غیبت حسین ماهینی. تیم نیاز به فرصت دارد و وقتی وارد کوران بدنسازی می شود ۸ هفته زمان دارد و من وقتی به تیم آمدم پرسپولیس این دوران را گذرانده و اکنون هم نمی توانم زیاد به بازیکنان فشار بیاورم اما قبول کنید پرسپولیس امتیاز لازم را کسب کرده و چیزی که برایم مهم است که پرسپولیس با نظم بازی می کند و سه امتیاز را می گیرد و ما هفته به هفته بهتر می شویم.

وی در خصوص اینکه از سه مسابقه آسان ۷ امتیاز گرفته است و دیدارهای دشوار هفته های بعد بازی سخت پیش رو دارد، گفت: وقتی می گویید بازی آسان یعنی بی احترامی به حریف، همه بازی ها سخت است و ما خودمان را برای بازی های سخت تر آماده می کنیم. اینکه می گویید تیم های دیگر آسان هستند، اجحاف است.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به سوالی در مورد اینکه ویسی گفته تیم ما سرتر بوده است و از داور گلایه کرد، گفت: برای ویسی احترام زیادی قائلم ولی آن کسی که داوری را قضاوت می کند عزیزانی هستند که بیرون هستند و تصورم این است که بازی خوبی انجام شد و هر دو تیم فرصت های خوبی خلق کردند اما پرسپولیس از موقعیت هایش استفاده کرد و سه امتیاز را گرفت.