به گزارش مشرق، مجید جلالی پس از باخت یک بر صفر تیمش مقابل تیم صبای قم که در هفته دهم مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور در ورزشگاه یادگار امام قم برگزار شد، در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: از ۶ بازی گذشته تیم سایپا در ۴ بازی پیروز شدیم و به این نتیجه رسیدیم که حریفان ما فشرده تر مقابل ما قرار می گیرند.

وی با بیان اینکه صبای قم نسبت به بازی های گذشته متفاوت تر ظاهر شده تصریح کرد: تیمی که می خواهد بزرگی و افتخارآفرینی کند باید بداند که حریفان مانند همیشه مقابل آن بازی نمی کنند.

سرمربی سایپای البرز تاکید کرد: تیم صبای قم در دفاع خیلی خوب عمل کرد و در واقع دفاع فشرده ای داشت.

جلالی با بیان اینکه صبای قم در نیمه دوم در شرایط ضد حمله قرار گرفته و موقعیت های خوبی به دست آورد، تصریح کرد: ما هم تا پایان بازی غرامت یک اشتباه ساده را در نیمه اول دادیم.

سرمربی سایپا، بازی جوانمردانه را مورد توجه تیمش دانست و گفت: بازیکنان ما هر جایی که لازم باشد بازی جوانمردانه را رعایت می کنند.

وی ادامه داد: البته باید برداشت مناسبی از بازی جوانمردانه داشته باشیم و اگر کسی مصنوعی خود را به زمین بیندازد مخالف رسم جوانمردی است.

جلالی با ابراز نارضایتی از داوری این بازی اظهار کرد: از داوری بازی سایپا و صبا راضی نبودم و داور در اخطارهایی که داد، باید بیشتر دقت می کرد.