به گزارش مشرق، عبدالله ویسی پس از شکست ۲ بر یک استقلال مقابل پرسپولیس در نشست خبری گفت: ذهنم کار نمی کند که در مورد بازی صحبت کنم ما تیم برتر میدان بودیم ولی با این داوری هایی که برای ما انجام می شود نمی توان حرفی نزد. این داوری که برای ما سوت زد کارمند وزارت ورزش است و پرسپولیس هم متعلق به وزارت! آقای جباری با من خصومت شخصی دارد و در کمیته آموزش بارها اجازه نداد اسمم در فهرست های مختلف دربیاید. ۱۰ مرتبه به محصص و احسانی زنگ زدم و گفتم این آقا برای من کارخرابی می کند. در بازی با فولاد برای ما پنالتی نگرفت و بازیکن ما را اخراج کرد. امروز هم باید سوشا مکانی اخراج می شد او نیم متر بیرون از محوطه جریمه بود.

وی ادامه داد: من علیه هیچ داوری حرف نزدم ولی مگر می شود داوری که با من خصومت شخصی دارد این اتفاق ها را رقم می زند فقط در مورد داوری حرف می زنم و در مورد بازی حرف نمی زنم.

سرمربی استقلال خوزستان در مورد اینکه فصل گذشته دفاعی مقابل پرسپولیس بازی کرد و یک امتیاز گرفت، گفت: در این فصل ما ۵ هفته است که نباحته ایم اما می خواستند پرسپولیس را از بحران خارج کنند. ما مردانه بازی کردیم و باختیم اما بحثامروز بزرگتر از این حرف هاست که بخواهم در مورد مباحثفنی حرف بزنم. پرسپولیس تیم قابل احترامی است و نباید به انها توهین کنیم. بحثی در مورد مسایل فنی ندارم.

وی ادامه داد: قبل از بازی گفتم جباری با من خصومت شخصی دارد و آدم های کوچک تر از من که در لیگ یک و دو هم مربیگری نمی کنند در کلاس حرفه ای گری ثبت نام کردند اما اسمم خط خورد. من به بازیکنانم بخاطر این بازی تبریک گفتم اما این را بگویم این آقا با من مشکل شخصی داشت.

سرمربی استقلال خوزستان در مورد درگیری سرپرست تیم در کنار زمین گفت: من این صحنه را ندیدم از خودش سوال کنید.