به گزارش مشرق، علیرضا مرزبان در نشست خبری پیش از دیدار مقابل پیکان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: فاصله بازی سایپا با پیکان برای ما مثل چند هفته گذشت. با این وجود خدا را شکر می کنیم که در بازی با سایپا به یکباره ضعف ها و مشکلات تیم نشان داده شد. شاید اگر ۴ گل از سایپا نمی خوردیم خیلی از نقاط ضعف مان پنهان می ماند.

وی افزود: در طول این هفته چند روز اردو بودیم تا مشکلات و نقاط ضعف تیم را بررسی و روی مسائل روحی روانی کار کنیم.

مرزبان با اشاره به شکست مقابل سایپا خاطرنشان کرد: ما قبول می کنیم که در کرج فوتبال بدی را بازی کردیم؛ اما قول می دهم یک چهره جدید از تیم پدیده را مقابل پیکان خواهید دید.

سرمربی پدیده در خصوص تیم پیکان اذعان داشت: پیکان تیمی است که هزینه های زیادی کرده است و می توانم بگویم این بازی دوئل تیم های تازه بالا آمده از لیگ دسته یک به لیگ برتر است. ما در طول هفته ضربات مختلف از زاویه های مختلف را تمرین کرده ایم؛ اما باید بگویم برخی مسائل ذاتی است.

مرزبان تصریح کرد: ما در نیم فصل تغییراتی در تیم خواهیم داشت که این طبیعی است. فعلا با ۳ بازیکن صحبت کرده ایم و به توافقاتی با آن ها رسیده ایم.

سرمربی پدیده در خصوص خبر حضور اکبر صادقی در لیست ۴۰ نفره تیم ملی گفت: مطمئن باشید اگر مقابل سایپا بازی بدی نمی کردیم، ۲ بازیکن دیگر ما هم به این لیست اضافه می شدند.

وی در پاسخ به این سوال که عدم حضورتان بر روی نیمکت به دلیل اخراج در بازی با سایپا، بر روند کاری تیم شما اثر نمی گذارد، اظهار داشت: ما متحد هستیم و این بزرگترین کاری است که در مورد تیم صورت گرفته است. فکر نمی کنم این مسئله تاثیری در تیم ما داشته باشد.

دیدار تیم های پدیده خراسان و پیکان تهران در چهارچوب هفته دهم لیگ برتر فوتبال روز جمعه از ساعت ۱۵ و ۱۵ دقیقه در ورزشگاه ثامن الائمه مشهد برگزار می شود.

منبع:سایت باشگاه پدیده